PREZENT ZA ZAKUPY – WYMARZONY GRATIS DO ZAKUPÓW - Admireme

PREZENT ZA ZAKUPY – WYMARZONY GRATIS DO ZAKUPÓW

Jeśli zakupy w naszym sklepie przekroczyły kwotę 200 zł – do takiego zamówienia zapakujemy wartościowy prezent w ramach akcji „Poznaj i zakochaj się w kolekcji Blue Diamond”. Będzie to 8ml Blue Diamond Resurfacing Peel - kosmetyku z luksusowej, najsilniej odmładzającej kolekcji diamentowej, o wartości 140,00 zł. „GŁADKOŚĆ BEZ SKALPELA HMT”.

BLUE DIAMOND RESURFACING PEEL
Enzymatyczny peeling połączony z silną maską

Blue Diamond Resurfacing Peel  – to peeling enzymatyczny połączony z silnie odmładzającą maską, który może być stosowany nawet przy wrażliwej, sprawiającej wiele kłopotów skórze. Kwas laktobionowy idealnie złuszcza każdy rodzaj cery, nie wyłączając zapalnej, kapryśnej, atopowej i tej z trądzikiem różowatym. Aż 21 składników tego peelingu to - poddane procesowi zwiększającemu przyswajalność - olejki, dokarmiające ekstrakty z tropikalnych owoców i leczniczy koncentrat HMT. Wszystko to czyni peeling enzymatyczny silną, wygładzającą zmarszczki odżywką dla skóry. 

Sposób użycia: Raz w tygodni nanieś całą saszetkę na oczyszczoną, zwilżoną wykręconym ręczniczkiem twarz i masuj delikatnie przez 3 minuty, chroniąc okolice oczu i usta. Dokładnie przemyj. Chroń nowy, młody naskórek, który się wyłoni po peelingu filtrem UV, jeśli wychodzisz na słońce.


Uwaga: Promocja PREZENT ZA ZAKUPY nie łączy się z innymi promocjami.

DIAMENTOWA KOLEKCJA OMOROVICZA
TO MARZENIE KAŻDEJ KOBIETY

Nasza skóra z biegiem lat traci jędrność, dostaje zmarszczek,  przebarwień i pojawiają się cienie pod oczami. Przyczyną jest  pogarszające się działanie systemu naczyń włosowatych. Naczynia nie dostarczają, jak za młodu, życiodajnego tlenu do komórek, nie dostarczają też składników odżywczych. Brak tlenu to brak życia w komórkach, to starzenie się skóry. Ma to przełożenie na zmniejszoną wchłanialność wody i wszystkie procesy z produkcją kolagenu włącznie. Zastrzyk tlenu czyniłby cuda. To czarodziejski eliksir młodości. Ale jaka firma potrafi wyprodukować tlenowy botoks, czyli wodny tlen w formie żelu, absorbowalny przez skórę? Czy ktoś to robi? Jedynym na świecie koncernem, który opracował metodę dostarczania skórze tlenu na diamentowych peptydach jest Omorovicza, z patentem od Noblistów. Dlatego ich kosmetyki mają siłę skalpela, z powodzeniem zastępując zabiegi plastyczne i są chętnie stosowane przez celebrytów. Pomimo, że kolekcja Blue Diamond, ze względu na swój skład, nie należy do tanich, klientki  uwielbiają ją za cudowne efekty odmładzające. Bo to bardzo przyjemny skalpel dla skóry, bez skutków ubocznych. Wspaniale jest obserwować, jak  z godziny na godzinę  odbudowuje się młodość na twarzy. Niektóre Panie kupują, inne polują na diamentowe promocje.

I taką promocję  bardzo często oferujemy w ramach  projektu PREZENT ZA ZAKUPY.