Cleansing Foam

PIANKA OCZYSZCZAJĄCA plus 469 zł w prezencie

150 ml

13701 P

Pachnąca kwiatem pomarańczy pianka oczyszczająca daje twojej twarzy poczucie rozkoszy gdy zaczynasz i kończysz dzień; usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Nie zawiera szkodliwych siarczanów, dlatego skóra pozostaje wspaniale nawilżona. Ulubiony preparat kobiet żyjących Fit – idealny do oczyszczenia twarzy  po porannym biegu lub treningu na siłowni.

Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do zabiegowego preparatu Cleansing Foam ?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza,  idealnie uzupełniający Cleansing Foam - przekraczający wartością 50% ceny  zamawianego produktu.

4 x 2ml = 8 ml Blue Diamond Eye Cream

Blue Diamond Eye Cream - to bardzo zaawansowany w światowej technologii HMT preparat. Wykorzystuje peptydy diamentowe, aminokwasy egzogenne i miedź wchodząc na poziom DNA w celu ożywienia i przedłużenia życia komórkom odpowiedzialnym za elastyczność i napięcie skóry wokół oczu. Odbudowuje także jędrność górnej powieki. Wypełnia zmarszczki dzięki minerałom i dotlenia tak mocno delikatną skórę wokół oczu, że cała twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd. 

 Otwieraj saszetki bardzo starannie , małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie najdroższy kosmetyk.

280,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane