Thermal Cleansing Balm

TERMALNY BALSAM OCZYSZCZAJĄCY plus 469 zł w prezencie

50 ml

10901 P

Wyróżniony licznymi prestiżowymi nagrodami balsam, oczyszcza bez złuszczania, usuwając zanieczyszczenia skóry, makijaż, a nawet wodoodporną maskarę. Działa jak maseczka pozostawiając skórę odnowioną, miękką i nawilżoną. Bogata w wapń i magnez węgierska borowina ma silne właściwości lecznicze, podczas gdy olejek ze słodkich migdałów karmi spragnioną skórę sprawiając, że staje się jedwabista i wypoczęta. Mimo ciemnego koloru nie barwi delikatnej cery. Nakładać na suchą twarz.

Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do zabiegowego preparatu Thermal Cleansing Balm ?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza,  idealnie uzupełniający Thermal Cleansing Balm - przekraczający wartością 50% ceny  zamawianego produktu.

4 x 2ml = 8 ml Blue Diamond Eye Cream

Blue Diamond Eye Cream - to bardzo zaawansowany w światowej technologii HMT preparat. Wykorzystuje peptydy diamentowe, aminokwasy egzogenne i miedź wchodząc na poziom DNA w celu ożywienia i przedłużenia życia komórkom odpowiedzialnym za elastyczność i napięcie skóry wokół oczu. Odbudowuje także jędrność górnej powieki. Wypełnia zmarszczki dzięki minerałom i dotlenia tak mocno delikatną skórę wokół oczu, że cała twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd. 

 Otwieraj saszetki bardzo starannie , małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie najdroższy kosmetyk.

295,00 zł

Dostępny

Udostępnij to