Moor Cream Cleanser

Borowinowa pasta do mycia twarzy plus 469 zł w prezencie

150 ml

17201 P

Borowina z jeziora Hevitz  gromadzi w wodzie termalnej niespotykanie wysoką zawartość węglanów wapnia  magnezu, dzięki którym skóra pozbywa się trudno usuwalnych zanieczyszczeń, przywracając twarzy piękny kolor i urodę. Ze względu na  ulubione przez skórę składniki odżywcze jest prawdziwą karmą dla zmęczonej skóry. Efektem regularnego stosowania  BOROWINOWEJ PASTY DO MYCIA TWARZY będzie nie tylko oczyszczenie, ale także świeży , młodzieńczy wygląd.

 Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do zabiegowego preparatu Moor Cream Cleanser?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza,  idealnie uzupełniający Moor Cream Cleanser - przekraczający wartością 50% ceny  zamawianego produktu.

4 x 2ml = 8 ml Blue Diamond Eye Cream

Blue Diamond Eye Cream - to bardzo zaawansowany w światowej technologii HMT preparat. Wykorzystuje peptydy diamentowe, aminokwasy egzogenne i miedź wchodząc na poziom DNA w celu ożywienia i przedłużenia życia komórkom odpowiedzialnym za elastyczność i napięcie skóry wokół oczu. Odbudowuje także jędrność górnej powieki. Wypełnia zmarszczki dzięki minerałom i dotlenia tak mocno delikatną skórę wokół oczu, że cała twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd. 

 Otwieraj saszetki bardzo starannie , małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie najdroższy kosmetyk.

290,00 zł

Dostępny

Udostępnij to