Hit tygodnia - Admireme

Hit Tygodnia

to promocja, która uszczęśliwi każdą kobietę! W hicie tygodnia masz zawsze dwa najgorętsze kosmetyki: jeden w okazyjnej cenie promocyjnej , a drugi otrzymujesz gratis! Dodatek gratisowy dobieramy tak, żeby potęgował działanie pierwszego kosmetyku a ilość była wystarczająca do przeprowadzenia pełnej kuracji.

HIT TYGODNIA


JAK DOBIERAĆ KOSMETYCZNE FORMUŁY, ŻEBY SIĘ WZAJEMNIE WZMACNIAŁY, WIEMY OD OMOROVICZA!
Jesteśmy po profesjonalnych szkoleniach przeprowadzonych przez niezwykle wymagających ekspertów. To oni instruują najbardziej luksusowe gabinety SPA na całym świecie z tego, jak łączyć formuły kosmetyczne, aby ich zwielokrotnione działanie zastępowało operacje plastyczne.

ZABIEG INTENSYWNIE ODNAWIAJĄCY SKÓRĘ

Daily Vitamin C to trzykrotnie silniejszego od kremu serum, wzbogacone o uzdrawiający mineralny koncentrat (HMT), na który Omorovicza ma światowy patent. Jeśli zastosujemy witaminę z Acid Fix – mieszanką trzech najważniejszych kwasów połączonych z Citrus Australasica - osiągniemy efekt domina w zakresie poprawy kolorytu i gładkości skóry.

daily-vitamin-c.jpg

Daily Vitamin C

HIT TYGODNIA
+
daily-vitamin-c.jpg

Acid Fix

HIT TYGODNIA
USUNIĘCIE TEGO, CO MARTWE, WYDOBYCIE PIĘKNA

Maska z borowiny wydobędzie z niedostępnych głębin wszelkie zanieczyszczenia, które szpecą Twoją skórę. Już po pierwszym zabiegu zobaczysz widoczną poprawę. Połączenie z bogatym w algi peelingiem z lawy wulkanicznej zwiększay efekt przemiany skóry dziesięciokrotnie poprzez usunięcie szarej martwicy i natychmiastowe dokarmienie skóry polisacharydami z alg. Stosuj w kolejności: najpierw peeling, potem maska.
Deep Cleansing Mask

Deep Cleansing Mask

HIT TYGODNIA
+
Refining Facial Polisher

Refining Facial Polisher

HIT TYGODNIA
PRZYŚPIESZONE ODMŁODZENIE PIĘKNY KOLORYT SKÓRY

Odmłodzenie twarzy to poprawienie kolorytu skóry i wypłycenie zmarszczek. Midnight Radiance Mask, na bazie kwasu salicylowego na noc – rozjaśnia  przebarwienia i wygładza cerę. Gold Night Drops – serum na bazie złota - zabudowuje zmarszczki u podstawy i naprawia mikrouszkodzenia, a wszystko to odbywa się podczas snu, kiedy skóra najłatwiej poddaje się procesowi leczenia.
Midnight Radiance Mask

Midnight Radiance Mask

HIT TYGODNIA
+
Gold Night Drops

Gold Night Drops

HIT TYGODNIA