KOSMETYKI Z FORMUŁĄ HMT ALTERNATYWĄ OPERACJI PLASTYCZNYCH - Admireme

KOSMETYKI Z FORMUŁĄ HMT ALTERNATYWĄ OPERACJI PLASTYCZNYCH

UNIKATOWE SPŁYCANIE ZMARSZCZEK

TYLKO NATURA

Koncern Omorovicza  stworzył formuły kosmetyczne, które dzięki sile odmładzania zawojowały cały świat. Z powodzeniem mogą konkurować z botoksem czy wszywaniem złotych nici. Bez skutków ubocznych. Kremy, serum czy maseczki są silne niczym skalpel, ale na darmo w nich szukać parabenów, polimerów syntetycznych, czy jakiejkolwiek innej chemii. Natomiast efekt odmładzania dają piorunujący. Do radykalnej przemiany skóry wystarczą 2 tygodnie.

FORMUŁA HMT
TO TRANSFER WODNO MINERALNY

Żeby uzyskać długotrwały efekt odmładzania – trzeba uzdrawiające minerały wprowadzić w głąb skóry. Nikt na świecie jeszcze tego nie zrobił. Koncern Omorovicza stosuje tę metodę dzięki wynalazkom laboratorium, zdobywcy Nobla, które zatrudnił do współpracy.

LECZNICZA WODA TERMALNA
WYKORZYSTYWANA OD 2000 LAT

Historia  Omorovicza zaczyna się  ponad 2000 lat temu, kiedy odkryto  lecznicze  właściwości węgierskich wód termalnych.  Ponieważ przyśpieszały gojenie się trudnych ran – były wykorzystywane do opatrywania obrażeń ciała  i urazów żołnierzy legionów rzymskich. Niestety minerały nie są biologicznie przyswajalne, dlatego działają powierzchownie. Nie są wchłaniane przez naskórek . Żeby uzyskać długotrwały efekt odmładzania – trzeba uzdrawiające minerały wprowadzić w głąb skóry. Metoda HMT pokonuje tę barierę – jest stosowana na świecie tylko i wyłącznie przez koncern Omorovicza.

DETOKSYKACJA I OCZYSZCZANIE SKÓRY
KNOW-HOW OMOROVICZA NA MŁODOŚĆ

Żeby metoda HMT zadziałała maksymalnie – twarz musi być dobrze oczyszczona. Nie tylko z trudów dnia codziennego. Trzeba usunąć toksyny, a na to potrzebujemy detoksykacji, żeby nie wprowadzać z kremami HMT tych toksyn w głąb skóry.  Na szczęście nie chodzi tutaj o przetrwanie kilku dni głodówki na sokach warzywnych.  Detoksykację  skóry przeprowadzamy w kilka minut. Omorovicza jest mistrzem oczyszczania, żadna inna firma kosmetyczna nie stworzyła tylu skutecznych preparatów do detoksykacji. Nie dość, że produkowane są na bazie wody termalnej to dodatkowo zawierają  borowinę z jeziora Heviz. Borowina ta słynie na cały świat ze swoich właściwości detoksykujących: przyczepia się jak rzep zanieczyszczeń i wyciąga je z głębi skóry.

KOLEKCJA BLUE DIAMOND
NATURALNA AKTYWACJA SKÓRY DO ODNAWIANIA

HMT – transfer wodno mineralny połączony z ekskluzywnym systemem peptydów diamentowych to kolejny pomysł Omorovicza na niezwykle szybkie i skuteczne odmłodzenie. Młoda skóra nie ma problemów z dotlenieniem. Ale dojrzała skóra jest nieporównywalnie gorzej zaopatrzona w krew. Cały system naczyń włosowatych już nie działa jak dawniej, bo jest częściowo uszkodzony i nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości tlenu do komórek skóry. Co się zatem dzieje? Skóra starzeje się i powstają zmarszczki. Co na to Omorovicza? Dostarcza skórze tlen za pomocą peptydów diamentowych. Nikt na świecie na to nie wpadł. Kuracja tlenowa niebieskim diamentem wręcz zadziwiająco szybko cofa nas o kilkanaście lat wstecz a koncern zaciera ręce, że zdążył zgłosić w urzędzie kolejne udane patenty. Dlatego Panie, które myślą na poważnie o zabiegu plastycznym i martwią się, gdzie pod włosami ukryć szwy - powinny najpierw spróbować kuracji kosmetykami Blue Diamond.

PANNON COMPLEX
TO FUNDAMENT PATENTU HMT

HMT.jpg