Promocyjne obniżki cen - Admireme

Promocyjne Obniżki Cen

Zaglądaj często na naszą stronę! Możesz trafić na PROMOCYJNE OBNIŻKI CEN sięgające 10%, 20% a nawet 30%. Wejdź koniecznie na zakładkę ZESTAWY I BOXY. Być może trafisz akurat na SUPER promocję, w której będzie obniżona nie tylko cena kosmetyków ale dodatkowo będzie dodany kosmetyk gratisowy o wartości nawet powyżej 200 zł. Co to są ZESTAWY i BOX-y, po co je tworzymy? Zestawy to 2-3 idealnie dobrane pod względem uzupełniania się kosmetyki , BOX-y to 4, 5 a nawet więcej formuł kosmetycznych. Wiemy ze szkoleń Omorovicza jaka formuła kosmetyczna potęguje działanie drugiej i wykorzystujemy tę profesjonalną wiedzę w tworzeniu jednostek do zadań specjalnych.

BOX NA NIEDOSKONAŁOŚCI WYGŁADZAJĄCY
BOX NA ZMARSZCZKI ODMŁADZAJĄCY

BOX NA NIEDOSKONAŁOŚCI WYGŁADZAJĄCY to 4 luksusowe kosmetyki, zapakowane w piękne magnetyczne pudełko Omorovicza, przeznaczone dla klientów, którzy potrzebują wyleczyć różne wypryski skórne, nie tylko trądzik. Jeśli wykorzystamy je w kolejności w jakiej są prezentowane do sprzedaży – zafundujemy sobie zabieg na najwyższej klasy komponentach leczniczych, jaki jest stosowany w najdroższych gabinetach SPA na świecie. Ceny takiego zabiegu zaczynają się od 300 euro a Ty będziesz miała w BOX-ie wystarczającą ilość kosmetyków, żeby wykonać takich zabiegów kilka.  I nie zapłacisz za swój  BOX  300 Euro (jeśli trafisz na promocję) ale trzy razy mniej. A więc jak będzie wyglądało Twoje domowe SPA? 

Najpierw wymasuj skórę pastą  borowinową Moor Cream Cleasner pełną węglanów wapnia, magnezu i kwasów humusowych. Twoja twarz rozpromienieje już po pierwszym zastosowaniu.

Następnie nałóż maskę Deep Cleansing Mask -  nastąpi głębokie usuwanie intruzów jedyną w swoim rodzaju formułą będącą połączeniem błotnistych wrzosowisk z Hevitz i  koncentratu leczniczego  od Noblistów z laboratorium pracującego dla Omorovicza.

Po tych zabiegach oczyszczających zastosuj pełną leczniczych kwasów maseczkę Midnight Radiance Mask, szczególnie  silnie działającą o północy – dlatego nałóż ją  przed  godz. 22 00.

Przez następne trzy dni stosuj na noc serum na bazie złota  Gold Flasz Firming Serum. 

Zabieg powtórz po 4 dniach ponownie i ciesz się coraz wspanialszym wyglądem!

BOX NA ZMARSZCZKI ODMŁADZAJĄCY to 5 starannie dobranych kosmetyków służących cofnięciu się wyglądem wstecz o kilkanaście lat.

Zacznij zabieg domowego profesjonalnego SPA od dokładnego umycia twarzy pianką miedziano- pomarańczową Cleansing Foam. Preparat usunie sebum i przygotuje twarz do dalszych zabiegów.

Następnie masuj długo twarz, przez co najmniej 3 minuty, balsamem termalnym Thermal Cleansing Balm, nie omijaj okolic oczu, bo w balsamie znajduje się olejek migdałowy i wiele innych cennych składników sprzyjających cienkiej skórze pod oczami,  które ona uwielbia.  Efekt po tych dwóch zabiegach przejdzie Twoje oczekiwania, uśmiechniesz się szeroko do lusterka, a to dopiero początek.

Po tych zabiegach oczyszczających zastosuj pełną leczniczych kwasów maseczkę Midnight Radiance Mask, szczególnie  silnie działającą o północy – dlatego nałóż ją przed  godz. 22 00.

Przez następne trzy dni stosuj na noc serum na bazie złota  Gold Night Drops, a pod oczy zastosuj Gold Eye Lift. 

Zabieg powtórz po 4 dniach ponownie, po czym sprawdź, czy chcesz nadal cofać się wyglądem w czasie, bo może już wystarczy???