Gold Rescue Cream

ZŁOTY KREM RATUJĄCY SKÓRĘ plus 163 zł w prezencie

50 ml

11501 P

Intensywnie odżywczy krem niesie w sobie ogromną siłę ochronnej formuły wody termalnej zamkniętej w olejku, która leczy odmieniając skórę. Nawet najbardziej sucha skóra ulegnie ożywieniu i odmłodzeniu. Krem o cięższej  konsystencji, przeznaczony dla cery  wrażliwej, naczynkowej, bardzo suchej i suchej. Chroni w mroźne dni ale i w upalne, słoneczne. Wspaniale regeneruje egzemy, zaczerwienioną i łuszczącą się cerę. Przeznaczone na dzień i na noc.

Co otrzymasz w ramach promocji ?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza, 

idealnie uzupełniający Gold Rescue Cream - 

Gold Flash Firming Serum

3 x 2 ml WARTOŚĆ 163 zł

Prawdziwy ratunek dla cery suchej bardzo suchej, naczynkowej i łuszczącej się. Leczy poparzenia i wysuszenia po kuracjach z zasilnymi kwasami " odmładzjącymi".

Połączenie kremu z zserum zwielokrotni silę ożywiania i uelastyczniania skory suchej. Proces wypelniania zmarszczek ściga się z procesem wygładzania skóry. Każdy preparat to formuła z patentem HMT z kategorii STRONG w połączeniu tworzą tytaniczny leczniczy żywioł.

Otwieraj saszetki bardzo starannie , małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie najdroższy kosmetyk.

1 039,00 zł

Dostępny

Udostępnij to