EMULSJA Z ŻYWIOŁÓW TO SPEŁNIENIE MARZENIA O IDEALNIE GŁADKICH POLICZKACH - Admireme

EMULSJA Z ŻYWIOŁÓW TO SPEŁNIENIE MARZENIA O IDEALNIE GŁADKICH POLICZKACH

Wiele Pań uskarża się, że niechętnie nakładają kremy na dzień albo w ogóle ich nie używają z uwagi na film, który po sobie pozostawiają. Szczególnie cierpi na tym skóra mieszana, skłonna do błyszczenia. Koncern Omorovicza, jako jedyny na świecie, opracował dzienny kosmetyk do intensywnej pielęgnacji, który nie tylko nie pozostawia filmu ale jest wręcz pożerany przez skórę.

Ballancing Moisturiser
Ballancing
Moisturiser

Nic dziwnego – konsystencja tego kosmetyku to lekka jak puch emulsja zapakowana do specjalnego słoiczka z pompką, a jej skład to najwyższej klasy pokarm – uczta dla skóry: hialuronian sodu, witaminy, morskie polisacharydy, kryształy rubinu i cała wielka lista tajemniczych mikstur. Jeśli do tego weźmiemy pod uwagę jedyny na świecie system HMT wtłaczający w głąb skóry nieśmiertelne minerały – każda skóra, czy tego chce czy nie - ulegnie odmłodzeniu i poprawie.

I w ten oto nowatorski sposób, zostawiając za sobą konkurencję, koncern Omorovicza przygotował pielęgnację dzienną dla cery wysuszonej w postaci Illuminating Moisturiser a dla mieszanej.

Illuminating Moisturiser
Illuminating
Moisturiser

Już sama nazwa mówi za siebie, bo mamy do czynienia nie z kremem ale z nawilżaczem (moisturiser). Szorstka, trudna do nawilżenia skóra odmieni się nie do poznania w jedwabistą dobrze nawilżoną (Illuminating Moisturiser ), a Panie, które mają cerę mieszaną będą błogosławić producenta za Ballancing Moitsuriser, bo ujarzmi sebum i świecenie tak, że makijaż będzie piękny i matowy przez cały dzień. A pod makijażem intensywna praca - dokarmianie skóry i prasowanie zmarszczek.

Ale jest jeszcze jeden niezwykły nawilżacz, który ma do spełnienia o jedno zadanie więcej niż dwa poprzednie.

Elementar Emulsion
Elementar
Emulsion

W poszukiwaniu naturalnych składników – żywiołów, właściciele koncernu zjechali połowę kuli ziemskiej. I tak powstał Elementar Emulsion – nawilżacz dzienny dedykowany najbardziej wymagającym klientkom. Tym, które uwielbiają idealne gładkie policzki (jak u porcelanowej lalki), dodatkowo chcą wyglądać młodziej (a więc nawilżanie) i jeszcze potrzebują ujarzmić sebum, czyli nieefektowne błyszczenie skóry. Emulsja Żywiołów spełnia wszystkie te zadania na szóstkę.