JESIEŃ PROMOCJAMI SIĘ ZACZYNA …

Jeśli marzysz o wyglądzie tak pięknym, jakiego jeszcze nigdy nie osiągnęłaś – listopad i grudzień to idealne miesiące, aby to zrealizować.

Acid Fix Blue Omorovicza – spektakularna mieszanka starannie dobranych kwasów, to najlepsza alternatywa upiększających operacji plastycznych. Po 3 tygodniach stosowania wymieni Ci cerę na nową, rozjaśni plamy - pamiątkę po słońcu, usunie zmarszczki, rozświetli cerę i napnie ją w najbardziej newralgicznych miejscach. Stosujesz ten cud specyfik trzy razy w tygodniu na noc i prowadzisz normalne życie: nie bierzesz urlopu na czas odnowy, bo kwasy Acid Fix Blue to światowa półka – nie popali Ci skóry, wręcz przeciwnie – pobudzi do odbudowy. Zyskując na atrakcyjności z dnia na dzień będziesz czuła się świetnie. Jest to ulubiony kosmetyk najpiękniejszych aktorek światowego formatu – możesz spokojnie odmładzać się tym preparatem o konsystencji lekkiego żelu do woli.

W promocji jesiennej do Acid Fix dodajemy
14 ml Blue Diamond Supercream – abyś mogła położyć na kwas niezwykle silnie odmładzający krem i dodatkowo 6 ml Blue Diamond Concentrate – żebyś zadbała podczas kuracji o oczy.Kosmetyki z kolekcji Blue Diamond należą do najdroższych preparatów. Nie bez przyczyny. To uwielbiany przez Panie na wszystkich kontynentach eliksir młodości zastępujący skalpel. Żeby użyć kremu niebieskiego diamentu i serum do kuracji kwasami – trzeba byłoby wydać 1770 zł + 1650 zł. W jesiennej promocji kupujesz kwas Acid Fix Blue za 455 zł (szukaj Acid Fix Blue) a testowy zestaw Blue Diamond o wartości 816 zł otrzymujesz za darmo.OTRZYMUJESZ GRATIS!
Testowy zestaw Blue Diamond o wartości:

816,00 zł

Czas trwania promocji do 20.12.2018
Promocja łączy się z innymi promocjami