CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W PROFESJONALNY PREPARAT DO OCZYSZCZANIA? - Admireme

CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W PROFESJONALNY PREPARAT DO OCZYSZCZANIA?

Wejdziesz przez zamknięte drzwi? Tak samo wygląda sprawa z aktywnymi składnikami wszelkich preparatów pielęgnacyjnych. Jeśli skóra nie jest wystarczająco oczyszczona – nie przyjmie odżywczych formuł, a my zostaniemy z przekonaniem, że cud krem nie działa. O jakie oczyszczanie zatem chodzi? Przeczytaj poniższy tekst, a zobaczysz, dlaczego lepiej zainwestować w  profesjonalnie myjący twarz preparat, niż w jakikolwiek inny kosmetyk. 

Chodzi przede wszystkim o rozpuszczenie głębokich zanieczyszczeń. Mydełko tego nie zrobi, mało tego - dodatkowo wysuszy skórę. Wiedziała o tym doskonale Estee Lauder. Jako pierwsza wprowadziła na rynek oleisty kosmetyk do oczyszczania twarzy. Były  pierwsze lata po wojnie, a kobiety kupowały go masowo pomimo, że był dziesięć razy droższy od innych preparatów. Bo poprawa wyglądu była wprost oszałamiająca.

Dzisiejszy profesjonalny preparat do głębokiego oczyszczania twarzy różni się od prototypu, jak współczesny samochód od tego z lat czterdziestych. Odmienność polega przede wszystkim na wielozadaniowości. Weźmy na przykład Hydra Melting Cleasner Omorovicza. W swoim składzie posiada on aż siedem olejków. Jedne mają za zadanie oczyszczanie, inne rozprawiają się ze zmarszczkami, a najważniejszy, olejek z rokitnika, jest poddany takim procesom, że działa na skórę leczniczo jak balsam. Do tego dochodzą składniki odżywcze, nawilżające i przefermentowane minerały w światowym patencie HMT. Wszystko po to, by po 3 minutach oczyszczania, skóra nie tylko otworzyła się na przyjęcie substancji aktywnych, ale wyleczyła  niedoskonałości, poprawiła koloryt, elastyczność i zrzuciła zmarszczki. 

Omorovicza ma w swojej ofercie aż 5 profesjonalnych preparatów do oczyszczania. Każdy jeden jest wielozadaniowy, każdy jeden odpowiada innym potrzebom skóry.

Cleansing Foam – skóra ze skłonnością do świecenia i produkcji nadmiaru sebum, wymagająca  pomocy, aby wyglądać świeżo.

Cashmere Cleanser – skóra niezwykle wrażliwa lub okresowo przewrażliwiona, wymagająca nawilżenia i uspokojenia objawów podrażnienia.

Thermal Cleansing Balm – skóra zmęczona, potrzebująca odmłodzenia, wyleczenia niedoskonałości, ujędrnienia.

Hydra Melting Cleasner – ulubiony preparat kobiet biznesu, stosujących make-up na co dzień, zwolenniczek nieskazitelnej, gładkiej cery.

Moor Cream Cleasner – skóra trądzikowa, problematyczna, skłonna do wyprysków, potrzebująca dużej dawki leczniczych substancji.

Jak stosować wysoko zaawansowane technologie oczyszczania twarzy Omorovicza – znajdziesz tutaj