BARDZO SUCHA I BARDZO KAPRYŚNA SKÓRA? TO JUŻ NIE PROBLEM. - Admireme

BARDZO SUCHA I BARDZO KAPRYŚNA SKÓRA? TO JUŻ NIE PROBLEM.

Skóra sucha wymaga ciągłego głębokiego nawilżania, natłuszczania i odżywiania. Suchość, matowość, szorstkość i siatka zmarszczek – to niestety jej wizytówka. Znalezienie formuły kosmetycznej, którą ją ożywi jest nie lada wyzwaniem dla światowych koncernów. Kto to potrafi? Uśmiechasz się do siebie, bo jeszcze takiego preparatu nie znalazłaś…  Oto formuła kosmetyczna,  która Cię nie zawiedzie.

Zapoznaj się z nią. Zapraszamy!

Zainwestowaniem w światowy patent HMT i wynalezieniem metody odżywiania najgłębszych warstw skóry leczniczymi minerałami – koncern Omorovicza przekroczył Rubikon. Do tej pory o minerałach wiedziano jedno: są odmładzające, ale nie są bioprzyswajalne.

Po stworzeniu leczniczej mieszanki Liposom Panion Complex droga do sukcesu uścieliła się różami, bo skóra pod postacią LPC zaczęła przyjmować lecznicze składniki.

Dzięki tej metodzie stworzono dwa preparaty dla najbardziej kapryśnej skóry: Miracle Facial Oil (sucha) i Gold Rescue Cream (bardzo sucha). Od razu posypały się prestiżowe nagrody za najlepsze formuły na świecie. Ale najważniejsze jest to, że te wynalazki działają od razu. Nie musisz czekać trzech tygodni na efekt. Już po pierwszej nocy będziesz wiedziała, że trafiłaś na wybawienie!

Miracle Facial Oil w HICIE TYGODNIA z rabatem 10%!!!
i z dodatkowym prezentem o wartości 120 zł

Saszetki Blue Diamond SuperCream

Gold Rescue Cream

 TO GRATISOWY DODATEK DO HITU TYGODNIA

  3 x 2 ml = 6 ml  WARTOŚĆ 120 zł

Prawdziwy ratunek dla cery suchej, bardzo suchej, naczynkowej i łuszczącej się. Leczy poparzenia i wysuszenia po kuracjach  za silnymi kwasami „odmładzającymi”.  Nagroda światowa w 2016 roku za najlepszy krem przeciw efektom starzenia na noc, za niespotykanie nigdzie indziej szybką odmładzającą reakcję  suchej skóry.

Połączenie kremu z olejkiem zwielokrotnia siłę  ożywiania i uelastyczniania skóry suchej. Proces wypełniania zmarszczek  ściga się z procesem wygładzania skóry. Każdy z preparatów to formuła z patentem HMT z kategorii STRONG, w połączeniu tworzą  tytaniczny leczniczy żywioł.

Otwieraj saszetki bardzo starannie, małymi nożyczkami, żeby nie stracić ani kropli cennego preparatu!

Zastosowanie: Nanieś na dłoń odrobinę olejku i wyciśnij z saszetki 1/5 kremu. Zamieszaj tak, żeby składniki się połączyły. Wklep w skórę. Kurację przeprowadzaj na noc. Skóra już od pierwszej nocy zacznie odzyskiwać kondycję, a po kilku dniach będzie wyraźnie odmłodzona. 15 dni kuracji – na tyle wystarczy 6 ml kremu Gold Rescue – sprawi, że proces wyniszczania skóry będzie zatrzymany.

Podtrzymuj tę odzyskaną młodzieńczość i elastyczność skóry odrobiną olejku na noc. Możesz go łączyć (mieszać w dłoni do połączenia składników) z ulubionym kremem.