DO CZEGO TO DOSZŁO?! KOSMETYKI Z FORMUŁĄ HMT – ALTERNATYWĄ OPERACJI PLASTYCZNYCH.

Formuły kosmetyczne stały się tak nowoczesne, że jeśli dystrybutor nie zadba o jasną i zrozumiałą instrukcję obsługi – wydasz pieniądze, a nawet w jednej dziesiątej ich nie wykorzystasz. I co z tego, że preparat do mycia twarzy  Hydra Melting Cleanser jest wielozadaniowy niczym James Bond. Jeśli nie wiesz, jak go użyć - ten cudotwórczy żel nie zamieni się wystarczająco w olejek po zetknięciu ze skórą aby po chwili pod wpływem wody przejść w postać odmładzającej emulsji mlecznej! Przeczytaj naszą instrukcję obsługi, a zakochasz się w tym preparacie na zabój!

Jakie funkcje spełnia jeden z najnowocześniejszych na świecie preparatów do mycia twarzy Hydra Melting Cleanser?

usuwa  każdy makijaż,
rozpuszcza głębokie zanieczyszczenia,
karmi skórę cud olejkami dbając przy okazji o wymianę komórek, 
spłyca zmarszczki i napina
poprawia koloryt skóry,
wzmacnia i działa przeciwzapalnie. 

Wszystko to uzyskasz podczas 3 minutowego UMIEJĘTNEGO mycia twarzy! Efekt jak po wizycie u kosmetyczki!

Hydra Melting Cleanser w HICIE TYGODNIA z rabatem 20% !!!
i z dodatkowym prezentem o wartości 163 zł
Saszetki Instant Plumping

Gold Flash Firming Serum  

TO GRATISOWY DODATEK DO HITU TYGODNIA

3 x 2 ml = 6 ml  WARTOŚĆ 163 zł

Idealne serum, jeśli potrzebujesz szybkiego, spektakularnego efektu. Nałóż ¼ saszetki po oczyszczeniu twarzy. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem nawilżającym, bo serum będzie „ciągnęło” napinając zmarszczki. Krem nie musi być mocny – serum jest wystarczająco bogate. Jeśli zastosujesz serum pod makijaż – będzie pracowało nad pięknym wyglądem cały dzień. Jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania. 3 saszetki stosuj przez 12 dni. Kuracja tak silna, że nie sposób nie zauważyć zadowalających efektów!!!

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROFESJONALNEGO PREPARATU DO MYCIA TWARZY HYDRA MELTING CLEASNER

1. Zwilż twarz mokrym, ale wykręconym ręczniczkiem do twarzy, woda ciepła. Chodzi o to, żeby cera nie była mokra, nie ociekała wodą, ale była lekko zwilżona.

2. Nałóż preparat w formie żelu i dokładnie masuj twarz. Nie omijaj okolic oczu, bo żel zamienia się w tej chwili w olejek przystosowany do okolic oczu. Masuj długo, ponad minutę. Nie tylko rozpuszczasz w ten sposób głębokie zanieczyszczenia, ale karmisz cerę najznakomitszymi olejkami. Dzięki patentowi HMT wprowadzasz głęboko minerały.

3. Po masażu – zmocz dłonie i masuj mokrymi dłońmi dalej twarz. Wody nie może być za dużo, bo emulsja mleczna, w którą zamienił się olejek za szybko się zmyje. Masuj chwilę skórę emulsją mleczną.

4. Następnie płucz obficie wodą. Kiedy skóra jest dobrze wypłukana – dopiero wtedy domyj ją mokrym ręczniczkiem do twarzy. Gotowe! Czas tego profesjonalnego zabiegu – do 3 minut.

 

Uwaga: Ręczniczek frotte do twarzy, o profesjonalnych wymiarach – idealny do dłoni – możesz nabyć w naszym sklepie.

W produkcji  niezwykle silnych kosmetyków, zastępujących operacje plastyczne koncern Omorovicza nie ma sobie równych!