DEEP CLEANSING MASK W PUDEŁKU PREZENTOWYM A W ŚRODKU PREZENT WARTOŚCI 177 ZŁ

BĄDŹ ZAWSZE BLISKO MAMO

Z okazji Dnia Matki

 rabat na zakup kosmetyków

w wysokości 10% z kodem: maj26

Zastanawiasz się, jaki prezent  sprawić ukochanej mamie? Kup maseczkę Deep Cleansing Mask . Jest to zdecydowanie najlepszy kosmetyk Omorovicza, przez Hollywood okrzyknięty najlepszą maską, jaką świat wymyślił. Bez niej nie wychodzi się ani na plan filmowy ani na wybieg.  Nie tylko pięknie zrelaksuje i oczyści cerę, ale odmieni ją już po jednym zastosowaniu wyciągając z najgłębszych zakamarków wszystko, co odejmuje urody. Bo borowina z Heviz jest jak rzep dla zanieczyszczeń i zaskórników. Poprawa koloryt, wygładza zmarszczki, odmładza i leczy. A jeśli zastosujesz po niej jakikolwiek kosmetyk – skóra przyjmie go ze zdwojoną siłą. Bo Deep Cleansing Mask to także silna detoksykacja skóry, dlatego od niej zaczyna się każdy zabieg SPA Omorovicza.

DO MASECZKI, ZAPAKOWANEJ W PUDEŁKO PREZENTOWE DODAJEMY GRATIS PREZENT O WARTOŚCI 177 ZŁ!

saszetki-gold-night-drop_1.png

Blue Diamond Resurfacing Peel 4x 2 ml zastosuj jedną saszetkę, najlepiej po użyciu Deep Cleansing Mask. Masuj 3 minuty i spłucz wodą. Wystarcza na 4 zabiegi. Wartość 123 zł.

Gold Flash Firming Serum 2ml nałóż na twarz ¼ saszetki po Blue Diamond Resurfacing Peel. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem – nie musi być mocny, ponieważ serum jest bardzo silne. Poczujesz wręcz naciągnięcie twarzy. To Twoje zmarszczki będą się prostować. Koncentrat wystarcza na 4 zastosowania. Wartość 54 zł.Jeśli zastosujesz te trzy kosmetyki w kolejności, jaką podajemy poniżej -  wykonasz mocno odnawiający skórę twarzy zabieg, jaki stosują najlepsze SPA na świecie. Przekazując Ci recepturę na łączenie tych uzupełniających się i wzmacniających formuł kosmetycznych dzielimy się z Tobą wiedzą , jaką zdobyliśmy  kończąc profesjonalne szkolenia prowadzone przez ekspertów Omorovicza w Londynie i Budapeszcie.

Kolejność kosmetyków w zabiegu SPA silnie odnawiającym

4. Dowolny krem nawilżający

50gratis.PNG

 Otwieraj saszetki bardzo starannie. Każda jest na wagę diamentów, złota lub borowiny
z Heviz, którą w systemie HMT stosuje Omorovicza, jako jedyna firma na świecie.
Zamknięte w saszetkach patenty i tajniki odmładzania są dostępne tylko laboratorium Omorovicza, a ponieważ zastępują operacje plastyczne – należą do drogich. Jedna saszetka zawiera w sobie wartość od 30 zł do 97 zł w zależności od kosmetyku.