Complexion Perfector SPF 20

Dlaczego warto porzucić fluid i zastąpić go najnowszym kryjącym preparatem Omorovicza Complexion Perfector?

Ponieważ CP zapewni Ci idealny wygląd skóry a nie zniszczy jej, dodatkowo ochroni przed słońcem SPF 20. Widziałaś niepokojące zdjęcia gwiazd Hollywood, przedwcześnie zestarzałych, przestrzegających przed stosowaniem nadmiaru podkładu? Teraz nie musisz się obawiać skutków ubocznych idealnego wyglądu.

Complexion Perfector SPF 20 został opracowany tak, żeby nie tylko nie szkodzić, ale wręcz poprawiać stan skóry. Rodzaj i ilość użytych składników, które mają za zadanie pielęgnować i poprawiać wygląd skóry budzi podziw i uznanie całego świata:

• Dzięki mikrokapsułkom, które stopniowo uwalniają kwas hialuronowy, co przedłuża efekty jego działania, preparat ten ujędrniają skórę oraz niweluje bruzdy i zmarszczki.
• Wzmaga wytwarzanie kolagenu i elastyny, redukuje wolnorodnikowe starzenie i wzmaga wymianę komórek dzięki silnej postaci witaminy C.
• Ożywia skórę dzięki zawartości białego łubinu.
• Dzięki kryształom rubinu minimalizuje występowanie drobnych zmarszczek i niedoskonałości na skórze.
• Dzięki systemowi HYDRO MINERAL TRANSFERENCE™ - dostarczania minerałów w głąb skóry - sprawia, że skóra staje się mocniejsza, bardziej elastyczna i nabiera młodzieńczego wyglądu


Sposób użycia:

Rozprowadź równomiernie na twarzy, po uprzednim zastosowaniu dowolnego preparatu nawilżającego lub matującego - jeśli masz mieszaną lub tłustą cerę. Complexion Perfector SPF 20 dostępny jest w trzech niezwykle dobrze skomponowanych, twarzowych kolorach: darkmedium i light