Silver Skin Saviour

SREBRNY WYBAWCA PROBLEMATYCZNEJ SKÓRY plus 226 zł. w prezencie

50 ml

18801 P

Silver Skin Saviour, idealny kosmetyk dla cery wymagającej leczenia wyprysków. To szybko działająca maska  stworzona do terapii skóry problematycznej. Skrywa w sobie moc srebra koloidalnego i niacynamidu. Srebro koloidalne od dawna wiązane jest ze zdrowiem skóry, słynie ze swych właściwości antybakteryjnych i kojących. W połączeniu z niacynamidem tworzy mieszankę o silnym działaniu, która zwalcza niedoskonałości i wypryski. Kwasy salicylowy i glikolowy odblokowują pory, pozostawiając skórę czystszą, gładszą i zdrowszą.

Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do każdego z kosmetyków z serii SILVER?

Założenia promocji: prezent przekraczający wartością 50% ceny  zamawianego produktu.

6 ml GOLD FLASH FIRMING SERUM i 4ml DAILY VITAMIN C O WARTOŚCI 226 zł

Gold Flash Firming Serum 6 ml (3x2ml) – bardzo silne serum leczniczo - odmładzające na bazie przyśpieszających procesy naprawcze drobin złota. Stosuj wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem, nie musi być silny, serum to wystarczający power dla skóry. Jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania. W sumie 12 zastosowań.

Daily Vitamin C 4 ml (2x2 ml) – niezwykle silne serum naprawczo-odmładzające na bazie witaminy C, która wygładza, poprawia koloryt, leczy niedoskonałości. Stosuj wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem, nie musi być silny, serum to wystarczający power dla skóry. Jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania. W sumie 8 zastosowań.

350,00 zł

Dostępny

Udostępnij to