JAK STOSOWAĆ PREPARATY DO OCZYSZCZANIA I DETOKSYKACJI TWARZY: hydromineralne i borowinowe - Admireme

JAK STOSOWAĆ PREPARATY DO OCZYSZCZANIA I DETOKSYKACJI TWARZY: hydromineralne i borowinowe

Jeśli nabyłaś jakikolwiek preparat Omorovicza do codziennego mycia twarzy - każdy z nich jest wielozadaniowy: głęboka detoksykacja, głębokie nawilżanie i głęboka odmładzająca penetracja Liposom Pannon Complex.

Dlatego zabieg oczyszczania powinien trwać min 3 minuty i potrzebny Ci będzie do tego  zadania ręczniczek do twarzy. Możesz go nabyć w Admireme, możesz go także uszyć z odpowiedniej jakości frotte, 16 cm x16 cm to idealny rozmiar. Pierwszym krokiem jest odpowiednie nawilżenie skóry.

1. Zwilż twarz mokrym, ale wykręconym ręczniczkiem do twarzy, woda ciepła. Chodzi o to, żeby skóra nie ociekała wodą (niepotrzebnie rozcieńczyłoby to preparat), ale była lekko zwilżona.

2. Nałóż niewielką ilość preparatu i dokładnie masuj twarz. Nie omijaj okolic oczu (omijaj tylko w przypadku Moor Cream Cleanser), bo preparaty są dostosowane do oczyszczania  delikatnej skóry. Masuj  minimum 3 minuty – chodzi nie tylko o dokładne rozpuszczenie głębokich zanieczyszczeń i detoksykację. Preparaty działają jak silnie odmładzająca maska dokarmiająca skórę minerałami z Liposomowego Pannon Complex (lecznicza mieszanka). Potrzeba chwili czasu, żeby transfer wodno-mineralny zadziałał na głębokie warstwy skóry.

Dodatkowo masowanie skóry przez kilka minut wtłoczy olejki ze słodkich migdałów, moreli, eukaliptusa czy glukonianu miedzi (w zależności czego używasz). Dzięki temu skóra stanie się jedwabista i wypoczęta.  Zbyt krótkie masowanie  nie pozwoli w pełni wykorzystać kosmetyku o potrójnym działaniu: oczyszczanie, odmłodzenie maską z minerałów i ożywienie olejkami. 

3. Po masażu – płucz obficie ciepłą wodą tak długo, aż skóra będzie całkiem czysta. Dopiero na koniec domyj ręczniczkiem, aby pozbyć się resztek preparatu.

4. Po umyciu – koniecznie zastosuj tonik. Następnie nałóż ulubiony krem lub serum i krem.

INSTRUKCJA DO: Hydra Melting Cleasner

1. Zwilż twarz mokrym, ale wykręconym ręczniczkiem do twarzy, woda ciepła. Chodzi o to, żeby cera nie była mokra, nie ociekała wodą, ale była lekko zwilżona.

2. Nałóż preparat w formie żelu i dokładnie masuj twarz. Nie omijaj okolic oczu, bo żel zamienia się w tej chwili w olejek przystosowany do okolic oczu. Masuj długo, ponad 2 minuty. Nie tylko rozpuszczasz w ten sposób głębokie zanieczyszczenia, przeprowadzasz detoksykację, ale karmisz cerę najznakomitszymi olejkami (aż siedmioma!). Dzięki patentowi HMT wprowadzasz głęboko odmładzające minerały. 

3. Po masażu – zmocz dłonie i masuj mokrymi dłońmi dalej twarz. Wody nie może być za dużo, bo emulsja mleczna, w którą zamienił się olejek za szybko się zmyje. Masuj chwilę skórę emulsją mleczną.

4. Następnie płucz obficie wodą. Kiedy skóra jest dobrze wypłukana – dopiero wtedy domyj ją mokrym ręczniczkiem do twarzy. Gotowe!

Czas tego profesjonalnego zabiegu to około 3 minuty.

Uwaga: dobrze przeprowadzony zabieg to wmasowanie w skórę jak największej ilości preparatu (prawie wszystkiego), a potem bardzo dokładne umycie.  

Ręczniczek frotte do twarzy , o profesjonalnych wymiarach – idealny do dłoni – możesz nabyć w naszym sklepie.