Hydra Melting Cleanser

WODNOROZPUSZCZAJĄCY PREPARAT DO DEMAKIJAŻU PLUS 469 zł w PREZENCIE

100 ml

16411 P

Innowacyjny trójfazowy preparat oczyszczający w formie żelu, po nałożeniu na skórę zmienia się w olejek rozpuszczający zabrudzenia i makijaż. Następnie pod wpływem wody olejek zmienia się w emulsję mleczną, którą łatwo zmywa się ze skóry.

Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do zabiegowego preparatu Hydra Melting Cleanser?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza,  idealnie uzupełniający Hydra Melting Cleanser - przekraczający wartością 50% ceny  zamawianego produktu.

4 x 2ml = 8 ml Blue Diamond Eye Cream

Blue Diamond Eye Cream - to bardzo zaawansowany w światowej technologii HMT preparat. Wykorzystuje peptydy diamentowe, aminokwasy egzogenne i miedź wchodząc na poziom DNA w celu ożywienia i przedłużenia życia komórkom odpowiedzialnym za elastyczność i napięcie skóry wokół oczu. Odbudowuje także jędrność górnej powieki. Wypełnia zmarszczki dzięki minerałom i dotlenia tak mocno delikatną skórę wokół oczu, że cała twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd. 

 Otwieraj saszetki bardzo starannie , małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie najdroższy kosmetyk.

370,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane