Silver Skin Lotion

Lotion matujący do zwalczania niedoskonałości skóry plus 134 zł w prezencie

50 ml

19301 P

Niezwykle bogaty w składniki naprawcze balsam matujący w postaci mleczka do codziennego stosowania. Wykorzystuje moc  antybakteryjnego srebra koloidalnego, niacynamidu i cynku, by redukować niedoskonałości skóry. Cynk dostarcza niezbędną dzienną dawkę ochrony przed zanieczyszczeniem środowiskowym, a kwas hialuronowy działa odmładzająco i  nawilżająco.  To lekkie, lecz skuteczne chłodzące mleczko wchłania się natychmiastowo, pozostawiając skórę nawilżoną, ale matową i bez połysku.

Pomimo problematycznych zmian na skórze, chcesz z pewnością wyglądać świetnie w makijażu przez cały dzień! To Twój Bodyguard! Dopilnuje, żeby wszystko było w porządku do wieczora. Nie świecąco, ale matowo, ściągnie pory, będzie w każdej minucie dnia wygładzał i leczył. Preparat szczególnie ceniony przez klientki. Twój SREBRNY ULUBIENIEC!

Co otrzymasz w ramach promocji 30% GRATIS do leczniczo – upiększającego preparatu Silver Skin Lotion?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza,  idealnie uzupełniający Silver Skin Lotion - przekraczający wartością 30% ceny zamawianego produktu.

2ml Silver Skin Saviour – bardzo silne leczenie wszelkich wyprysków, do sytuacji beznadziejnych, możesz mieć duże oczekiwania od tej maski. Saszetka do jednorazowego zastosowania, działanie: jeden tydzień.

2 ml Silver Skin Tonic – jak nawilżyć problematyczną skórę? Teoretycznie toników zatrzęsienie i cena niewielka. No ale… jeśli chcesz  żeby był silny jak skalpel i antybiotyk w jednym - to musisz mieć TEN tonik.  Przetransferuje opatentowanym rurociągiem Liposom Pannon Complex leczniczo - odmładzające minerały w głąb skóry. Nie robi tego nikt na świecie. Skóra gładka i młoda odmieni Twoje życie! Saszetka do 3 zastosowań.

2 ml Blue Diamond Concentrate - nagroda światowa, silne serum zastępujące zabiegi plastyczne, peptydy diamentowe i patent HMT. Saszetka do 4 zastosowań.

Otwieraj saszetki bardzo starannie, małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie kosmetyk. Saszetka do trzech zastosowań. 

415,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane

Esencja stworzona do stosowania zaraz po oczyszczaniu, normuje i nawilża. Pomaga skórze wchłonąć i zatrzymać wodę, tym samym przygotowując ją do dalszych zabiegów. Przywraca skórze prawidłowy stan fizjologiczny, a w ciągu dnia chroni przed organicznymi.

360,00 zł
Szybki podgląd