Silver Skin Tonic

Tonik na bazie srebra plus 145 zł w prezencie

100 ml

19401 P

Silver Skin Tonic to codzienne rozwiązanie w walce z niedoskonałościami i wypryskami. Przeznaczony jest do cery  tłustej, mieszanej i normalnej. Połączenie srebra koloidalnego, niacynamidu i kwasu salicylowego, doskonale oczyszcza, odblokowuje pory, leczy i upiększa cerę. Pozostawia ją ukojoną, dzięki czemu cera wygląda na gładszą, a jej koloryt jest wyrównany.

Jak nawilżyć problematyczną skórę? Teoretycznie toników zatrzęsienie i cena niewielka. No ale… jeśli chcesz  żeby był silny jak skalpel i antybiotyk w jednym - to musisz mieć TEN tonik. Przetransferuje opatentowanym rurociągiem Liposom Pannon Complex leczniczo - odmładzające minerały w głąb skóry. Nie robi tego nikt na świecie. Skóra gładka i młoda odmieni Twoje życie!

Co otrzymasz w ramach promocji 30% GRATIS do leczniczo – upiększającego preparatu Silver Skin Tonic?

Założenia promocji: prezent – kosmetyk klasy Omorovicza,  idealnie uzupełniający Silver Skin Tonic - przekraczający wartością 30% ceny zamawianego produktu.

2ml Silver Skin Saviour – bardzo silne leczenie wszelkich wyprysków, do sytuacji beznadziejnych, możesz mieć duże oczekiwania od tej maski. Saszetka do jednorazowego zastosowania, działanie: jeden tydzień.

2 ml Silver Skin Lotion – pomimo problematycznych zmian na skórze, chcesz z pewnością wyglądać świetnie w makijażu przez cały dzień! To Twój Bodyguard! Dopilnuje, żeby wszystko było w porządku do wieczora. Nie świecąco, ale matowo, ściągnie pory, będzie w każdej minucie dnia wygładzał i leczył. Preparat szczególnie ceniony przez klientki!

2 ml Blue Diamond Concentrate - nagroda światowa, silne serum zastępujące zabiegi plastyczne, peptydy diamentowe i patent HMT. Saszetka do 4 zastosowań.

Otwieraj saszetki bardzo starannie , małymi nożyczkami, aby nie stracić ani kropelki cennego preparatu. Prezent od nas to zazwyczaj saszetka, która mieści w sobie kosmetyk.

305,00 zł

Dostępny powyżej 7 dni

Udostępnij to

Produkty Powiązane