Queen of Hungary -Rose Gold

mgiełka królowej węgier plus 83 zł w prezencie

50 ml

10810 P

Niezwykle kobiecy i  biżuteryjny designe, w kolorze różowego złota, idealny do torebki. Coś pięknego i cennego w zasięgu ręki, zwłaszcza, że jest przystosowany do używania na makijaż, w celu poprawienia wyglądu w ciągu dnia.

Tonik odmładzający, zawdzięczający swoją siłę dużej ilości mineralnego koncentratu HMT (światowy patent od Noblistów). Doskonale nawilża skórę chroniąc ją przed utratą wilgoci. Woda z kwiatów pomarańczy działa oczyszczająco, wygładzająco i przeciwzapalnie.  Już jedno rozpylenie mgiełki o zapachu olejku neroli i róży doskonale odświeży skórę twarzy i natychmiast poprawi nastrój, ze względu na zawartość odprężających olejków. Inspiracją dla stworzenia tego oczyszczającego i nawilżającego toniku były pierwsze w historii perfumy Elżbiety (Łokietkówny), królowej Węgier w XIV wieku.

Wielokrotnie nagradzany produkt, ostatnia światowa nagroda to: 2020 Beauty Shortlist Awards - Zwycięzca Najlepszego toniku do twarzy.

Co otrzymasz w ramach naszej PROMOCJI do toniku?

Założenia promocji: prezent przekraczający wartością 40 % ceny  zamawianego produktu 

6 ml GOLD HYDRALIFTING MASK O WARTOŚCI 83 ZŁ

GOLD HYDRALIFTING MASK 6ml (3x2ml) - maska działa jak spełnienie marzeń. Natychmiast poprawia wygląd skóry, zapewnia długotrwałe nawilżenie, działa jak błyskawiczny, naturalny lifting: doskonale minimalizuje widoczne zmarszczki i bruzdy mimiczne. Idealna przed „wielkim wyjściem”. 3 saszetki wystarczą Ci na zastosowanie przez 3 tygodnie, bo tak silną maskę nakładamy raz na tydzień. Nie wymaga zmywania, zostawiamy ją do całkowitego wchłonięcia na twarzy.

155,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane

Esencja stworzona do stosowania zaraz po oczyszczaniu, normuje i nawilża. Pomaga skórze wchłonąć i zatrzymać wodę, tym samym przygotowując ją do dalszych zabiegów. Przywraca skórze prawidłowy stan fizjologiczny, a w ciągu dnia chroni przed organicznymi.

360,00 zł
Szybki podgląd