Queen of Hungary 2019 Ltd Edition -Rose Gold

mgiełka królowej węgier plus 80 zł w prezencie

50 ml

10810 P

Już jedno rozpylenie mgiełki o zapachu olejku neroli i róży odświeży skórę twarzy i natychmiast poprawi twój nastój. Inspiracją dla stworzenia tego oczyszczającego i nawilżającego toniku była Woda Królowej Węgierskiej, czyli pierwsze w historii perfumy, opracowane dla Elżbiety (Łokietkówny), królowej Węgier w XIV wieku.

Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do toniku?

Założenia promocji: prezent przekraczający wartością 50% ceny  zamawianego produktu.

6 ml GOLD HYDRALIFTING MASK O WARTOŚCI 80 ZŁ

GOLD HYDRALIFTING MASK 6ml (3x2ml) - maska działa jak spełnienie marzeń. Natychmiast poprawia wygląd skóry, zapewnia długotrwałe nawilżenie, działa jak błyskawiczny, naturalny lifting: doskonale minimalizuje widoczne zmarszczki i bruzdy mimiczne. Idealna przed „wielkim wyjściem”. 3 saszetki wystarczą Ci na zastosowanie przez 3 tygodnie, bo tak silną maskę nakładamy raz na tydzień. Nie wymaga zmywania, zostawiamy ją do całkowitego wchłonięcia na twarzy.

155,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane

Esencja stworzona do stosowania zaraz po oczyszczaniu, normuje i nawilża. Pomaga skórze wchłonąć i zatrzymać wodę, tym samym przygotowując ją do dalszych zabiegów. Przywraca skórze prawidłowy stan fizjologiczny, a w ciągu dnia chroni przed organicznymi.

360,00 zł
Szybki podgląd