The Cure

The Cure PLUS ZESTAW ZA 159,60 ZŁ GRATIS

INTENSYWNY NAPRAWCZO – ODMŁADZAJĄCY 9-DNIOWY PROGRAM W AMPUŁKACH

9x2 ml ampułki

19701

Remedium to bardzo zaawansowany w najnowocześniejszej technologii odnowy skóry program  dla zmęczonej, zestresowanej skóry.

W trzech skoncentrowanych fazach zamknięto silnie działające składniki, sięgającej głębokich warstw skóry po to, by zapewnić natychmiastowe, widoczne rezultaty odbudowy. Po zastosowaniu 9-dniowej kuracji skóra wygląda na wypoczętą, promienną i wyraźnie młodszą.

Wszystkie rodzaje skóry.Produkt wegański, wegetariański, bez ftalanów, bez sulfatów, bezglutenowy.

PIERWSZE 3 DNI – nowa cera

Czego mogę oczekiwać?

Silne kwasy glikolowy i migdałowy łączą się z enzymami proteolitycznymi, aby złuszczać to, co martwe i wynurzać nowy naskórek. Cera będzie wyraźnie odznaczająca się świeżością, jak po dłuższym wypoczynku,

DZIEŃ 4,5 I 6 – karmienie minerałami, inwestycja w przyszłość

Czego mogę oczekiwać?

Remineralizacja czyli wbudowywanie dużej dawki odmładzających minerałów w głąb skóry i intensywne odżywienie tkanki skórnej, co da nam wspaniałe rezultaty także w przyszłości. Mieszanka drzewa sandałowego, żeń-szenia i kofeiny stymuluje mikrokrążenie, zmniejsza stan zapalny i eliminuje toksyny, jednocześnie poprawiając ton i teksturę.  Skóra nabiera zdrowego koloru, będąc, dzięki minerałom,  w fazie przebudowy gęstości i napięcia.

DNI 7,8,9 - nadbudowa ubytków, wypełnianie zmarszczek, elastyczność

Czego mogę oczekiwać?

Olejek figowy Barbary, olej z orzechów kahai i nasion chia wzmocnią barierę lipidową, odbudują  integralność skóry i zmniejszą widoczność drobnych linii i zmarszczek, a olej z pestek malin przywróci elastyczność i jędrność.

***

Przy zakupie The Cure otrzymasz w prezencie „Zestaw wzmacniający do The Cure”, który zintensyfikuje Twoją ampułkową kurację, a efekty będą jeszcze bardziej zadowalające. Do zestawu dołączona będzie dokładna instrukcja, krok po kroku, jak i w którym dniu zastosować każdy z 4 kosmetyków w saszetkach po 2 ml z zestawu. Wartość zestawu 4x2 ml: 159,60 zł


Gwarantujemy oryginalność kosmetyków Omorovicza: umowa handlowa 03.08.2016 r.

999,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dostępny powyżej 7 dni

Udostępnij to