PROMOCJA!
Deep Cleansing Mask z PREZENTEM

Deep Cleansing Mask PLUS BONUS 177 zł

50 ml

DCM PLUS

Znacznie więcej niż głęboko oczyszczający zabieg. Bogata w wapń i magnez maseczka uwalnia zatkane pory i rozpromienia skórę. Borowina działa leczniczo i oczyszczająco nie wywołując przy tym uczucia napięcia skóry. Pierwsza w linii Omorovicza maseczka oczyszczająca. Przeznaczona dla cery tłustej i z problemami do stosowania 1 -2 razy w tygodniu. Można również nanieść ją tylko  punktowo na zmianę skórną i pozostawić na całą noc. Po nałożeniu ca całą twarz jeśli cera jest wrażliwa  do 1 minuty odczuwalne jest przyjemne mrowienie i rozgrzanie skóry.

-10% DEEP CLEANSING MASK W PREZENTOWYM BOXIE A W ŚRODKU 
BONUS O WARTOŚCI 177 ZŁ

Co znajdziesz w BOXIE PREZENTOWYM?

Blue Diamond Resurfacing Peel 4x 2 ml zastosuj jedną saszetkę, najlepiej po użyciu Deep Cleansing Mask. Masuj 3 minuty i spłucz wodą. Wystarcza na 4 zabiegi. Wartość 123 zł.

Gold Flash Firming Serum 2ml – nałóż na twarz ¼ saszetki po Blue Diamond Resurfacing Peel. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem – nie musi być mocny, ponieważ serum jest bardzo silne. Poczujesz wręcz naciągnięcie twarzy. To Twoje zmarszczki będą się prostować. Koncentrat wystarcza na 4 zastosowania. Wartość 54 zł.

324,00 zł

-10%

360,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane