PROMOCJA!
Midnight Radiance Mask PLUS BONUS 264 zł

Midnight Radiance Mask PLUS BONUS 264 zł

maseczka rozjaśniająca na noc

50 ml

MRMPLUS

Maseczka w żelu, na bazie kwasu salicylowego na noc – rozjaśnia  przebarwienia i wygładza cerę. Poranne przebudzenie z promieniejącym blaskiem, idealnym nawilżeniem i pięknym kolorytem skóry  - to efekt żelowej formuły  doskonale  wchłanianej przez skórę. Stworzona z aktywnych składników, pankracjum nadmorskiego i czerwonych alg, delikatnie  złuszcza skórę wspomagając odnawianie komórek , zwalczając wzmożony proces pigmentacji i regulując wydzielanie sebum.  Uporczywe przebarwienie bledną w miarę regularnego stosowania tej unikatowej receptury a poziom natłuszczenia  odzyskuje równowagę.

-10% MIDNIGHT RADIANCE MASK W PREZENTOWYM BOXIE A W ŚRODKU 
BONUS O WARTOŚCI 264 ZŁ NA 16 DNI TESTOWANIA

Co znajdziesz w BOXIE PREZENTOWYM?
Blue Diamond Supercream  (4 x 2ml = 8 ml), marzenie kobiet, jedyny taki krem na świecie, przywracający Twój młodzieńczy blask, którego słoiczek kosztuje 1550 zł.
Twój bonus jest więc niezwykle wartościowy!
Diamentowy krem to silnie skoncentrowana formuła, jedna saszetka z powodzeniem wystarczy Ci na 4 dni zastosowania, jeśli otworzysz ją starannie (środku są diamentowe peptydy!). W sumie otrzymujesz w gratisie kurację na 16 dni. To wystarczy, żeby poprawa wyglądu skóry była bardzo widoczna. Stosuj na noc, na przemian z Midnight Radiance Mask
 – formułą, która uaktywnia  wszystkie swoje drogocenne składniki o północy. 
Cała kolekcja
Blue Diamond to KOSMETYKI Z FORMUŁĄ HMT ALTENATYWA OPERACJI PLASTYCZNYCH .

432,00 zł

-10%

480,00 zł

Dostępny

Udostępnij to

Produkty Powiązane