POLEĆ PRODUKT

to specjalny program promujący naszą firmę skierowany do naszych klientów

W ramach programu mamy dla Ciebie prezentowe pudełko z najbardziej topowymi kosmetykami Omorovicza. Dodatkowo wyposażyliśmy je w praktyczny upominek – niezwykle potrzebny do codziennej pielęgnacji Twojej cery.

Jeśli jesteś zadowolony z zakupu naszego produktu, spełnia on Twoje oczekiwania a używanie go sprawia Ci radość – podziel się tą radością ze swoimi przyjaciółmi! Ustal dogodny termin z naszą konsultantką i zaproś swoich znajomych na spotkanie promocyjne!

Twoje koleżanki będą zachwycone atmosferą spotkania i nowinkami kosmetycznymi ze świata gwiazd show-biznesu. Jak dba się o cerę przed sesją zdjęciową, sekrety szybkiego odmłodzenia, czym jest najnowszy lifting bez skalpela, za co Hollywood pokochał Firming Body Oil? A może to spotkanie przyniesie upragnione od lat rozwiązanie problemów z cerą? Firma Omorovicza jest idealna pod tym względem, ponieważ nie skupia się na wieku ale na problemie skóry.

Promocyjne spotkanie odsłoni trzy możliwości pozyskania luksusowych kosmetyków - trzy Programy PP, z których masz okazję skorzystać w wyjątkowym okresie, jakim jest wprowadzanie marki Omorovicza na polski rynek.

box