Wygląd jakiego PRAGNIESZ

Niewiele jest koncernów kosmetycznych na świecie, które zdobywają się na odwagę, żeby stanąć do walki z najbardziej uciążliwymi przypadłościami skóry. Nie bez powodu, oczywiście. Nie dość, że leczą się „jak po grudzie”, to dodatkowo preparaty stosowane do leczenia są kłopotliwe w stosowaniu. Przebarwienia skóry. Postarzają, szpecą a niestety, żeby je rozjaśnić, potrzeba cudu. Albo kwasu, który działa na skórę jak bomba atomowa. Kobiety, które zafundowały sobie usuwanie przebarwień poprzez tę radykalną metodę wiedzą jedno – tydzień na odludziu, tydzień urlopu i tydzień cierpienia, gdzie jedynym rozwiązaniem wydaje się twarz zanurzona w misce wody z lodem.

Czy w ogóle istnieje przyjemna metoda rozjaśniania uporczywych plam? Tak! Sięgnij po najnowszy wynalazek Omorovicza – Midnight Radiance Mask . Jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, które nie chcą maskować plam grubą warstwą fluidu, ale cenią sobie naturalne piękno.

Niezwykle delikatna i przyjemna w dotyku - dzięki konsystencji żelu - maska, na bazie kwasu salicylowego, nie tylko rozjaśnia przebarwienia, ale dodatkowo leczy nadmierne wydzielanie sebum.

Jeśli nie akceptujesz świecenia skóry w ciągu dnia, wyglądu wiecznie zmęczonej twarzy - regularne stosowanie maseczki dwa razy w tygodniu usunie ten problem z Twojego życia.

Poranne przebudzenie z promieniejącym blaskiem, idealnym nawilżeniem i pięknym kolorytem skóry - to efekt żelowej formuły doskonale wchłanianej przez skórę. Stworzona z aktywnych składników, pankracjum nadmorskiego i czerwonych alg, delikatnie złuszcza skórę wspomagając odnawianie komórek, zwalczając wzmożony proces pigmentacji i regulując wydzielanie sebum. Uporczywe przebarwienia bledną w miarę regularnego stosowania tej unikatowej receptury a poziom natłuszczenia odzyskuje równowagę.

Ile czasu potrzebujesz, żeby uzyskać zadowalający wygląd? Już po kilku zastosowaniach plamy będą bledsze. Natomiast jeśli zużyjesz cały słoiczek, zobaczysz, że nadmierna pigmentacja skóry jest ledwie zauważalna i w ogóle nie ma wpływu na twój piękny wygląd. Jeśli chodzi o tłusty film na twarzy – nie będzie po nim ani śladu!