Twarz, za którą oglądają się mężczyźni, to twarz o pięknym spojrzeniu.

Chcesz zlikwidować cienie i obrzęki pod oczami? 

Użyj kremu pod oczy z arniką (pot. pomornikiem), który został opracowany  z myślą o osobach  spędzających dużo czasu przed komputerem.

W połączeniu z opatentowanym systemem HMT – wtłaczania odmładzających minerałów w głąb skóry -  zamieni Twoje zmęczone spojrzenie w rozświetlone i młodzieńcze. 

Takie, za którym oglądają się mężczyźni!

W miesiącu wrześniu do zakupu

 dziennej pielęgnacji pod oczy

REVIVING EYE CREAM

otrzymasz  GRATIS

10 ml Gold Eye Lift

  jeden z najmocniejszych preparatów na świecie

pod oczy na noc

o wartości 443 zł

REVIVING EYE CREAM ODŻYWCZY KREM POD OCZY
PREZENT
10 ml Gold Eye Lift

SZTUCZKI UPIĘKSZAJĄCE

Nie możesz już patrzeć na swoje cienie pod oczami i musisz pozbyć się ich w jednej chwili? Możesz to mieć bez szkody dla skóry wokół oczu. Ważny jest tutaj pośpiech, tę sztuczkę trzeba wykonać bardzo szybko. Nałóż REVIVING EYE CREAM pod oczy i zaraz po tym, dopóki skóra nie wchłonie kremu (a wchłonąć będzie próbowała błyskawicznie, bo jest wygłodzona), nałóż Mineral Touch. Rozetrzyj delikatnie. Gotowe!

TAK PIĘKNIE NIE WYGLĄDAŁAŚ JESZCZE NIGDY!

Mineral Touch – Dotyk Minerałów

Nie jest to bynajmniej dotyk delikatny, ponieważ dostarcza spragnionej skórze mocną dawkę minerałów. Niezwykle skuteczny korektor o podwójnym działaniu: upiększającym i leczniczym. Psuje Ci wygląd przebarwienie na twarzy? Nic prostszego, żeby je ukryć. Potrzyj korektorem palec i zamaluj niedoskonałości na twarzy. Skóra będzie Ci wdzięczna za wspaniałe składniki lecznice, których jej dostarczysz. Dostępny w dwóch odcieniach: Kolor beżowy/kość słoniowa.