STAŃ SIĘ WABIKIEM DLA MĘŻCZYZN, ZASTOSUJ FIRMING NECK CREAM

Podkreśl swoją kobiecość

Odsłoń latem piękny zadbany dekolt

Chociaż mężczyźni dołączyli do grona zwolenników zadbanego dekoltu i depilują klatkę piersiową – kobieca gładka jak jedwab szyja pozostaje bezkonkurencyjna. Jest wizytówką ciała i nakłania mężczyzn do gonitwy myśli, ekscytującego kojarzenia co dalej.  Jak pokazuje najnowszy sondaż -  to właśnie kobiecy dekolt kręci mężczyzn najbardziej . Jest na liście najskuteczniejszych kobiecych wabików obok gładkich jak jedwab policzków i gęstych, długich rzęs.

Jeśli więc spędzasz godziny nad cud makijażem i trwałym pokolorowaniem paznokci – musisz pogodzić się z tym, że to nie na Twój widok faceci będą tracić głowę. Czerwona szminka na ustach i przydymione cieniami oko odstraszają mężczyzn. I nie pomoże tutaj nawet najkrótsza spódniczka. Nie warto, żeby nasz budżet rujnowała kolorówka – to inwestycja podążająca w złym kierunku i zysku z tej inwestycji nie będzie! Zadbana twarz i szyja – co osiąga się codzienną pielęgnacją i naturalnie wyglądające gęste długie rzęsy – efekt prawie każdej mascary (jeśli nie przesadzimy z ilością) – to zabiegi, które uczynią z Ciebie nie lada kokietkę. Roztargnione spojrzenia płci przeciwnej będą na to najlepszym dowodem.  Dlatego warto popracować nad delikatnym, nie obciążającym cery makijażem i pielęgnacją: dobrym oczyszczaniem, peelingiem, przeciwzmarszczkowym nawilżaniem skóry twarzy i szyi. Pozwoli Ci to nosić mocno wydekoltowane sukienki (które oni uwielbiają!) i cieszyć się naturalnym pięknem przez wiele lat. Popatrz na kobiety, które zostawiły w tyle setki milionów fanek i usidliły mega gwiazdorów z ich kontami na całe życie. Darmo szukać na ich twarzy operacji plastycznych i sztucznych rzęs. To młodo wyglądające, pomimo zaawansowanego wieku, kobiety, które umiały zrobić ze swojej kobiecości  odpowiednio dobry użytek.

Dla takiej kobiety, żony i matki czworga dzieci, Chris Norman, wokalista legendarnego zespołu Smokie –ich popularność wśród kobiet i zarobki porównywano do zespołu The Beatles - od 40 lat śpiewa „I can’t help it, I’m still in love with you… (Nic na to nie poradzę, wciąż Cię kocham)

Okazyjne letnie zakupy w zakładce PROMOCJE

Otwórz katalog „Promocje dla Klientów lato 2019

 i zapoznaj się z ofertą

Znajdziesz tam trzy rekomendowane przez koncern Omorovicza hity kosmetyczne na wakacje:

firming-neck-creamb.png

• Daily Vitamin C
• Instant Plumping Mask
• Instant Perfection Serum


Wystarczy zakupić jeden z nich, aby otrzymać

w prezencie GRATIS

6x2 ml= 12 ml Firming Neck Cream

o wartości 121 zł.

Jest to ilość wystarczająca na 3 tygodnie stosowania. Twój dekolt odmieni się nie do poznania, a istotną poprawę zauważysz  już po 3 dniach stosowania.