SILVER SKIN SAVIOUR - Admireme

SILVER SKIN SAVIOUR

SREBRNY WYBAWCA PROBLEMATYCZNEJ SKÓRY

Srebrną maseczkę – wybawcę na trądzik wystarczy nałożyć na kwadrans, aby radykalnie poprawić swój wygląd. Wypryski zbledną, skóra będzie zdrowsza. 15 minut zachodu i … żegnajcie szarości od zatkanych porów! Można biec na plan filmowy, na randkę czy biznesowe spotkanie.

Omorovicza słynie ze swej niezwykle odmładzającej kolekcji diamentowej - Blue Diamond Collection, leczniczo-upiększającej kolekcji złotej –Gold Collection, a teraz wyszedł na rynek nowy produkt Silver Skin Saviour inicjujący kolekcję srebrną: Silver Collection. Co tym razem luksusowa marka, jaką jest Omorovicza, ma do zaoferowania swoim wymagającym klientkom, przyzwyczajonym do kosmetyków szybko i radykalnie działających?

Co daje zastosowanie w preparacie do skóry problematycznej srebra koloidalnego?
Okazuje się, że uporczywe zmiany trądzikowe poddają się jego działaniu ze zdumiewającym skutkiem! Zwłaszcza jeśli połączy się srebro ze spektakularnie działającymi kwasami, niacynamidem i innymi składnikami, które jedyny na świecie opatentowany system HMT wprowadzi w głąb skóry. Jak to dobrze, że ktoś na to wpadł! Dieta na pewno poprawia stan skóry, ale potrzeba na to wiele miesięcy. Maści i inne specyfiki też nie należą do szybko działających. A przecież nawet trądzikowa skóra potrzebuje od czasu do czasu zabłysnąć tu i teraz, aby mieć swoje pięć minut. Srebrną maseczkę wystarczy nałożyć na kwadrans, aby radykalnie poprawić swój wygląd. Wypryski zbledną, skóra będzie zdrowsza. 15 minut zachodu i … żegnajcie szarości od zatkanych porów! Można biec na plan filmowy, na randkę czy biznesowe spotkanie. Maseczka jest silnym koncentratem. Stosując ją jeden raz w tygodniu po 2 ml – będziesz cieszyła się poprawionym wyglądem skóry przez 25 tygodni, a więc przez prawie pół roku. Za spełnienie tak długiego marzenia zapłacisz 330 zł.

SPOSÓB UŻYCIA SILVER SKIN SAVIOUR
Oczyść twarz jak zawsze (idealnie działa Cleansing Foam) i nałóż równą warstwę maski Silver Skin Saviour omijając okolice oczu.
Odczekaj 10-15 minut, aby silnie działające połączenie srebra koloidalnego, niacynamidu oraz kwasów salicylowego i glikolowego zadziałało. Zmywaj obficie wodą, a kiedy uznasz,
że skóra jest czyta dokończ mycie ręczniczkiem frotte. Odsłonisz w ten sposób czystą, bardziej promienną, o wyrównanym kolorycie skórę.
Stonizuj tonikiem i nawilż kremem do skóry problematycznej.
Polecane preparaty: Queen of Hungary Mist – balansujący tonik
Balancing Moisturiser – bestselerowy krem-emulsja ujarzmiający sebum.