QUEEN OF HUNGARY TO PRAWDZIWA KRÓLOWA WŚRÓD KOSMETYKÓW W PROMOCJI 50% GRATIS

Wspaniały, świeży makijaż o każdej porze dnia!

Stosuj ten fantastyczny tonik od rana do wieczora!

Na oczyszczoną skórę twarzy, przed nałożeniem kosmetyku,

ale także na makijaż. Jest do tego idealnie przystosowany. 

1. Dlaczego Queen of Hungary Mist tak szybko poprawia wygląd i nawilża?

- zawiera pektynę jabłkową, która natychmiast napina skórę i zatrzymuje wodę

2.Skąd się biorą właściwości odmładzające toniku?

- bogactwo minerałów z wód termalnych silnie  odmładza skórę. Niestety minerały działają chwilowo, bo wysychają na  powierzchni skóry.  Jednak nie w tym przypadku. Dzięki  światowemu patentowi HMT (jedyna taka formuła na świecie) odmładzające minerały wchodzą w głąb skóry trwale odradzając komórki. Każdy kosmetyk Omorovicza zawiera minerały z formułą HMT. Queen of Hungary Mist ma tego dobrodziejstwa najwięcej.

3. Czy rzeczywiście królewski tonik odpręża i uspokaja?

- to olejek neroli działa tak wyciszająco. Łagodzi dolegliwości na tle nerwowym, przynosi ulgę w trudnych chwilach, wzmacnia gdy odczuwamy rezygnację. Dlatego już jedno rozpylenie mgiełki o zapachu olejku neroli i róży nie tylko odświeży skórę twarzy, ale natychmiast poprawi Twój nastój. 

Co otrzymasz w ramach promocji 50% GRATIS do toniku?

6 ml GOLD HYDRALIFTING MASK

O WARTOŚCI 80 ZŁ

GOLD HYDRALIFTING MASK 6ml (3x2ml) - maska działa jak spełnienie marzeń. Natychmiast poprawia wygląd skóry, zapewnia długotrwałe nawilżenie, działa jak błyskawiczny, naturalny lifting: doskonale minimalizuje widoczne zmarszczki i bruzdy mimiczne. Idealna przed „wielkim wyjściem”.

3 saszetki wystarczą Ci na zastosowanie przez 3 tygodnie, bo tak silną maskę nakładamy raz na tydzień. Nie wymaga zmywania, zostawiamy ją do całkowitego wchłonięcia na twarzy.