PROMOCJA Z BONUSEM TO 50% WARTOŚCI ZAKUPIONEGO KOSMETYKU W ATRAKCYJNYM GRATISIE! - Admireme

PROMOCJA Z BONUSEM TO 50% WARTOŚCI ZAKUPIONEGO KOSMETYKU W ATRAKCYJNYM GRATISIE!

SILVER COLLECTION

ODZYSKAĆ NATURALNE PIĘKNO: LECZYĆ, NIE TUSZOWAĆ

PROMOCJA Z BONUSEM 50% GRATIS

PRZY ZAKUPIE DOWOLNEGO KOSMETYKU Z KOLEKCJI SREBRNEJ OTRZYMASZ W GRATISIE:

ZESTAW SERUM O WARTOŚCI 226 ZŁ

Gold Flash Firming Serum 6 ml (3x2ml) – bardzo silne serum leczniczo - odmładzające na bazie przyśpieszających procesy naprawcze drobin złota. Stosuj wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem, nie musi być silny, serum to wystarczający power dla skóry. Jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania. W sumie 12 zastosowań.

Daily Vitamin C 4 ml (2x2 ml) – niezwykle silne serum naprawczo-odmładzające na bazie witaminy C, która wygładza, poprawia koloryt, leczy niedoskonałości. Stosuj wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku minutach przykryj dowolnym kremem, nie musi być silny, serum to wystarczający power dla skóry. Jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania. W sumie 8 zastosowań.

50% GRATIS to 20 dni stosowania
za darmo serum z najwyższej światowej półki.
Wartość GRATISU przekracza ponad  50% wartość każdego kosmetyku ze srebrnej kolekcji.

Otwieraj  saszetki bardzo starannie, bo każda kropelka jest na wagę ZŁOTA! 
Jeśli starannie otworzysz saszetkę – ilość z powodzeniem wystarczy Ci na 20 dni!PO KILKU LATACH OD WYKRYCIA FORMUŁ BOROWINOWYCH, MAMY KOLEJNY ŚWIATOWY HIT  - KOLEKCJĘ SREBRNĄ  (SILVER COLLECTION). 

W leczeniu zmian skóry, w tym trądzikowych, Omorovicza nie ma sobie równych na świecie.  Zadecydowała o tym KOLEKCJA BOROWINOWA  (MOOR MUD COLLECTION) z błotami z Heviz i minerałami z wód termalnych,  wzmocniona patentem Noblistów HMT. Jak tylko wypuszczono na rynek pierwsze preparaty do leczenia trudnych zmian – od razu zdobyły światowe PIERWSZE!  nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach kosmetycznych . Dzisiaj różnorodność  preparatów z tej kolekcji powoduje, że KAŻDY klient ma szansę dopasować preparat do swoich indywidualnych potrzeb (kwestia przetestowania oferty), nawet jeśli wydają się one specyficzne, a sytuacja prawie beznadziejna. 

Labolatorium Omorovicza wykorzystało tym razem do leczenia trudnych zmian skóry koloidalne srebro. W tej kolekcji łączy się srebro z niacynamidem oraz kwasem salicylowym i glikolowym tworząc silną mieszankę, idealną do zwalczania oszpecających zmian i wyprysków. Nie zrezygnowano przy tym ze składników odmładzających, wprowadzanych w głąb skóry dzięki światowemu patentowi HMT. Kolekcja pozwala uzyskać piękny, bez skaz, trudno osiągalny do tej pory wygląd skóry. Wie  o  tym świat  Hollywood, nie zawsze prowadzący zdrowy tryb życia. Borowina i srebro to ich ulubione składniki w kosmetykach.

Szybko działająca maska leczniczo-upiększająca. Efekty widoczne już po pierwszym stosowaniu. Usuwa nawet niezwykle trudne, wieloletnie problemy. Skuteczna niczym Agent 007.

Perfekcyjny wygląd przez cały dzień? Czy to możliwe przy niedoskonałej skórze? Lotion jest niezwykle skuteczny w działaniu. Stosuj codziennie, lecz, wygładzaj i ciesz się idealnym, matowym makijażem.

Nawilżanie to podstawa młodego i zdrowego wyglądu. Ale jak nawilżyć dostatecznie skórę, którą trzeba jednocześnie osuszyć odblokowując  pory i głęboko oczyścić? Srebrny tonic cudownie łączy te dwie funkcje!