Promocja 8 marca 2018 - Admireme

Promocja 8 marca 2018

W MARCU DBAMY O SKÓRĘ WOKÓŁ OCZU

ZE SZCZEGÓLNĄ STARANNOŚCIĄ

Oczy są zwierciadłem duszy. Jeśli na wiosnę nasza uroda ma rozkwitnąć – już dzisiaj trzeba zatroszczyć się o skórę w ich okolicy.  Powierzchnia wokół oczu musi być jasna, rozświetlona, napięta i niepomarszczona.

Ekstrakt z ogórka, drobiny złota i tlen to najwięksi sprzymierzeńcy naszej urody. Zanim zdecydujesz się na „przeszycie” skroni pod znieczuleniem złotą nicią lub terapię tlenem hiperbarycznym – poznaj niezwykle silne kremy pod oczy, które wypowiedziały wojnę inwazyjnym zabiegom. Wygrywają tym, że zastosowanie ich SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ a efektami możemy się cieszyć przez całe lata.

Z OKAZJI DNIA KOBIET W DNIACH 08.03.18 – 18.03.18

przy zakupie dowolnego kremu pod oczy dołączamy

PREZENT O WARTOŚCI 144 zł

rozświetlającą maseczkę, 15 ml w słoiczku, Midnight Radiance Mask

Uwaga: promocja łączy się z innymi promocjami

REVINING EYE CREAM - ODŻYWCZY KREM POD OCZY

Regenerujący krem dla oczu zmęczonych pracą przy komputerze, redukuje obrzęki i cienie. Ma konsystencję jedwabiu, szybko się wchłania, długotrwale nawilża i poprawia kolor pod oczami dzięki witaminie K.  Już po 2 tygodniach terapii będziesz cieszyła się rozświetlonym spojrzeniem!

GOLD EYE LIFT - ZŁOTY LIFTING POD OCZY

Niezwykle odżywczy krem pod oczy, przeciwdziała efektom starzenia, spłyca głębokość zmarszczek i bruzd, przywraca elastyczność skórze. Rozjaśnia ton skóry w okolicach oczu . Drobiny złota przyśpieszają odbudowę komórkową wypełniając szybko zmarszczki , redukują nawet uszkodzenia spowodowane słońcem.

BLUE DIAMOND EYE CREAM - KREM POD OCZY NIEBIESKIEGO DIAMENTU

Krem wykorzystujący unikatową technologię  Omorovicza wprowadzania w głąb skóry ciekłego tlenu, niewiele firm na świecie to potrafi. Nie tylko dotlenia okolice oczu zmieniając korzystnie  kolor skóry, ale pomaga również  przywrócić jej gęstość, podciągnąć kontury oczu w miejscach gdzie skóra wraz z upływem czasu zrobiła się cieńsza. Peptydy na nośnikach diamentowych wydłużają życie komórek, zapobiegają degeneracji łańcucha DNA. Błyskawiczny lifting i wygładzenie bruzd mimicznych.