PACZKA PEŁNA WSPANIAŁYCH PREZENTÓW NA ŚWIĘTA OD ADMIREME

PROMOCJA RUSZA OD MIKOŁAJEK CZYLI OD 6 GRUDNIA!

Zauważyłaś, że za jakiś czas skończy się Twój ulubiony kosmetyk? Idealnie oczyszczająca pianka pomarańczowa, naprawczy balsam termalny a może silne niczym skalpel odmładzające złote krople na noc? Nie zwlekaj, zrób zakupy teraz w okresie przedświątecznym!

Do każdego zamówienia na kwotę 500 zł i więcej  dołączamy paczkę  ze wspaniałymi upominkami. Jeśli zrobisz zamówienie na kwotę 1500 zł – otrzymasz aż 3 paczki!

Spiesz się, bo oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Po Świętach takiej  WSPANIAŁEJ okazji już nie będzie!

Koniecznie zapoznaj się z promocją  „Usuwanie zmarszczek rodem z Hollywood”. Co prawda promocyjnych kosmetyków z dnia na dzień odczuwalnie ubywa – ale póki są - łączą się one z paczką świąteczną! Jeśli więc zrobisz zamówienie na 500 zł  - otrzymasz paczkę świąteczną i złote krople na noc w  ilości 10 ml o wartości 315 zł. Zakupy na 1000 zł – dwie paczki świąteczne , złote krople na noc i fifting pod oczy, wartość 315 zł + 443,30 zł. A ilość kosmetyku (najwyższa, światowa półka) wystarczy Ci na 20 dni stosowania.

PIĘKNA JAK NIGDY BĘDZIESZ WIĘC NIE TYLKO W ŚWIĘTA ALE I W SYLWESTRA!

Co znajdziesz w Świątecznej paczce od Admireme

Woreczki lawendowe pochodzą od uznanego francuskiego
producenta wyrobów lawendowych - luksusowej marki
CLARA EN PROVENCE

Zaznaczamy, że złote wypełniacze zmarszczek z promocji „Usuwanie zmarszczek rodem z Hollywood) będą dodawane do świątecznych paczek TYLKO I WYŁĄCZNIE do wyczerpania zapasów w magazynie Admireme.