OLEJEK DO TWARZY CUDOTWÓRCZY NIE TYLKO Z NAZWY

Chcesz zafundować sobie  nową, młodzieńczą  twarz? 

Nie musisz korzystać z usług chirurga plastyka.

MIRACLE FACIAL OIL - kultowy produkt Omorovicza rozsławiony na całym świecie dzięki międzynarodowej nagrodzie za najlepszy olejek do twarzy (The Best Facial Oil 2016) . Jego składniki odmładzające, w szczególności wyciąg z alg Alaria Esculenta, skóra chłonie jak gąbka! Trudno na rynku znaleźć olejek, który miałby tak skutecznie poprawiające wygląd działanie. Jest prawdziwą gwiazdą wśród kosmetyków, a nie jest też tajemnicą że w swojej klasie nie ma konkurencji. Suchy, błyskawicznie wchłaniający się, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy .

Wzmocni działanie twojego ulubionego kosmetyku. Dodaj  2 krople do odrobiny kremu lub serum i nałóż na twarz a spotęgujesz działanie odmładzające. Efekty odmienionej skóry zauważysz już po kilku dniach stosowania, jakby cud dokonał się na twojej twarzy.

W dniach 21.08.17 – 30.09.17
do zakupu
MIRACLE FACIAL OIL
dołączamy GRATIS
10 ML BLUE DIAMOND CONCENTRATE
o wartości 596,70 zł
MIRACLE FACIAL OIL zastosuj na noc a na dzień niezwykle silne serum BLUE DIAMOND CONCENTRATE
PREZENT
10 ml BLUE DIAMOND CONCENTRATE

 

Fitness dla skóry dlaczego potrzebujemy pielęgnacji i jak ją wykonywać?

Wraz z wiekiem starzeje się nasza skóra. Niestety poważne zmiany zauważamy dopiero po latach, kiedy gołym okiem można w niej stwierdzić ubytki włókien kolagenowych, elastyny, kwasu hialuronowego. Widać na niej zmarszczki, jest mało sprężysta i pozbawiona blasku.

Ale można ją wyćwiczyć i to w bardzo naturalny i prosty sposób.

Chodzisz na siłownię, bo pracujesz nad kondycją. Bardzo dobrze. Ćwiczysz jogę, bo pragniesz mieć elastyczne ciało. Wspaniale. Biegasz, ponieważ tylko w ten sposób umiesz zrelaksować swój umysł. Genialnie. A co robisz dla skóry twarzy? W strojeniu min bierze udział 30 mięśni twarzy, mrugamy 20 tys. razy dziennie. Jeśli chcesz, aby twoje mięśnie były jędrne i nie poddawały się sile grawitacji, stosuj gimnastykę, techniki masażu podczas pielęgnacji oraz akupresurę.

 

Minimalne działanie, spektakularny efekt

Codzienny minimasaż podczas nakładania kremu, opóźni powstawanie zmarszczek i zaowocuje piękną cerą. Wystarczy kilka odpowiednich ruchów, a skóra lepiej wchłonie składniki aktywne zawarte w kosmetyku. Pamiętaj, że twarz nie jest dużą powierzchnią i w przypadku pielęgnacji działa zasada: co za dużo, to nie zdrowo.

 Zanim rozprowadzisz krem, oczyść skórę, na przykład Refining Facial Polisher , odnawiającym delikatnym peeling do twarzy. Poprawi on strukturę skóry, usunie toksyny i rozjaśni twarz. Peeling, czy demakijaż, to dla skóry rozgrzewka. Teraz możesz zaaplikować olejek Omorovicza, Miracle Facial Oil nie tylko z nazwy znany jest jako "cudotwórca". Olejek Omorovicza jest idealnym produktem do masażu twarzy każdego rodzaju skóry. Delikatne ruchy dzięki którym rozprowadzisz olejek, poprawią owal twarzy oraz jej jędrność oraz wzmocnią skórę w miejscach gdzie tworzą się bruzdy. Jeśli zaaplikujesz olejek na noc, nie zdziw się, jeśli rano nie będzie po nim śladu. Jego składniki odmładzające, w szczególności wyciąg z alg Alaria Esculenta, skóra chłonie jak gąbka! Trudno na rynku znaleźć olejek, który miałby tak skutecznie poprawiające wygląd działanie. Jest prawdziwą gwiazdą wśród kosmetyków, a w 2016 roku otrzymał prestiżowy tytuł The Best Facial Oil. Nie jest też tajemnicą że w swojej klasie nie ma konkurencji, na dodatek ma większą pojemność niż każdy inny olejek. Jeśli potrzebujesz maksymalnej terapii odżywczej dla skóry, po olejku możesz nałożyć krem (Intensive Hydra - Lifting Cream , intensywnie nawilżający i liftingujący) zawsze aplikuj na skórę opuszkami palców, to pierwszy masaż dla skóry. Zacznij na wysokości oczodołów i poniżej brwi. Opuszkiem palca serdecznego nanieś kosmetyk w kilku miejscach od zewnętrznej strony oczodołu do środka. Delikatnie wklepuj krem, przesuwając palcem zawsze w kierunku wewnętrznym  - do nosa. Następnie kolistymi ruchami zaczynając od dołu, kieruj się ku górze - w ten sposób zapobiegniesz opadaniu owalu twarzy i zmarszczkom tzw. „grawitacyjnym”. Rób to delikatnie - szczególnie w okolicach oczu. Pamiętaj, nie nakładaj kremu tuż przy linii dolnych rzęs, bezpośrednio pod okiem, ani na ruchomej górnej powiece - tuż przy rzęsach, bo jeśli krem dostanie się do oczu, może je podrażnić.

 

15 powtórzeń - fit dla skóry

Żeby wygładzić zmarszczki na czole, połóż palce wskazujące nad brwiami. Lekko przyciśnij skórę palcami i jednocześnie unoś brwi jakbyś robiła zdziwioną minę. Dociskaj palce i stawiaj opór unoszącym się brwiom, aby odczuć napięcie. Na zmianę unoś i opuszczaj brwi 15 razy.

 

Dobrym ćwiczeniem na bruzdy nosowo wargowe, jest (mina na małpę) Zamknij usta i połóż język na przednie zęby. Wytrzymaj 5 sekund trzymając zaciśnięte usta. Rozluźnij i powtórz ćwiczenie.

 

Żadna z nas nie lubi drugiego podbródka. Żeby skóra była w tej okolicy bardziej sprężysta, wyprostowaną dłoń połóż pod brodą (wnętrze dłoni skierowane do dołu). Naciskaj zewnętrzną stroną dłoni na podbródek i jednocześnie otwieraj usta i wypowiadaj „O”.

 

Pierwszych efektów możesz się spodziewać po około 4 tygodniach systematycznych ćwiczeń. Aby utrzymać skórę w dobrej formie musisz powtarzać ćwiczenia co najmniej 15 razy każde i połączyć z odpowiednią pielęgnacją opartą na peelingach złuszczających skórę.