NIEPOZORNA MARUNA NADMORSKA BEZWZGLĘDNY MORDERCA ZMARSZCZEK

Rose lifting serum w HICIE TYGODNIA  z rabatem -10%

HIT TYGODNIA to ulubiona  promocja naszych klientek! Nie dość, że hitowy kosmetyk nabywasz z korzystnym rabatem, to drugi – idealnie dobrany, wzmacniający działanie tego pierwszego – otrzymujesz za darmo!

Saszetki Instant Plumping

INSTANT PLUMPING CREAM 

TO GRATISOWY DODATEK DO HITU TYGODNIA

5 x 2 ml = 10 ml  WARTOŚĆ 129 zł

Idealny krem, jeśli potrzebujesz szybkiego efektu. Wstajesz rano i już wiesz, że podjęłaś dobrą decyzję! Ma siłę „unoszenia” i pięknie ujędrnia. Kosmetyk wielozadaniowy i silnie odmładzający – dlatego stosujesz go na noc. To będzie Twój ulubiony krem. Intensywny jak maska (dawna nazwa to Instant Plumping Mask), dlatego jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania. 5 saszetek stosuj przez 20 dni, nie omijaj okolic oczu!  Gratisowy dodatek to 20 dni silnie upiększającej kuracji.  

Rose Lifting Serum – ostre jak skalpel serum odmładzające.

To maruna nadmorska, wzmocniona ekstraktem róży,  wprowadzona

w głąb skóry, dzięki opatentowanej technologii HMT TM, daje taki spektakularny efekt.  Jedyna taka formuła kosmetyczna na świecie!     

CIĄGNIE JUŻ PO 5 MINUTACH OD ZASTOSOWANIA

-  TO TWOJE ZMARSZCZKI SIĘ PROSTUJĄ!

Stosuj na noc, kiedy skóra ma najwięcej czasu na wchłonięcie bogactwa tego serum i na lifting. Po 5 minutach przykryj dowolnym kremem nawilżającym.

A jeśli udało Ci się nabyć to serum w promocyjnym HICIE TYGODNIA – przykryj to serum kolejnym powerem Omorovicza – Instant Plumping Mask .

„Jeśli efekt  błogiego relaksu w nocy i dobrze wypoczętej cery rano
satysfakcjonuje Cię – musisz mieć to serum w swojej kosmetyczce”.

blog