Magic Moisture Mist – MAGICZNY BALSAM W MGIEŁCE - Admireme

Magic Moisture Mist – MAGICZNY BALSAM W MGIEŁCE

W tym roku lista wprowadzanych na światowy rynek cud nowinek kosmetycznych Omorovicza jest tak imponująca, że z pewnością skradnie serce niejednej Pani.
Jeszcze świat się nie otrząsnął po mieszance niezwykle silnie odmładzających kwasów Acid Fix , a już mamy kolejny kosmetyczny hit, przygotowany specjalnie dla wymagających Pań na upalne lato: Magiczny Balsam w Mgiełce.

Jeśli którakolwiek z nas martwiła się, jak utrzymać w ciągu upalnego letniego dnia perfekcyjny wygląd – problem jest rozwiązany. Zapomnijmy o błyszczeniu skóry, warzeniu się makijażu czy spływaniu ulubionego odżywczego kremu. Nawilżenie wodą termalną z konkretną dawką odmładzających minerałów, wnikających w głąb skóry dzięki patentowi HMT, to tylko połowa sukcesu nowego kosmetyku. Mieszanka pięciu niezbędnych olejków, takich jak olejek z orzechów makadamii, które organizm rozpoznaje jako swoje i przyswaja wygładzając zmarszczki – to też nie wszystko. Firma Omorovicza poszła dalej mając na uwadze nie tylko perfekcyjny wygląd ale i samopoczucie Pań podczas uciążliwych upałów. Wprowadzono unikatowe połączenie siedmiu ściągających olejków eterycznych (min. geranium, róży, lawendy, neroli) dla natychmiastowego odprężenia i poprawienia nastroju. Mamy więc tego lata do dyspozycji idealnie wchłanianą przez skórę mgłę, która jest balsamem nie tylko dla ciała ale i dla duszy. Nic dziwnego, że koncern nazwał ją magiczną.

Balsam idealnie zastępuje tonik i odżywczy krem. Warto go mieć w torebcei użyć jadąc do pracy, kiedy zabrakło czasu na poranną pielęgnację. Zanim dojedziesz – Twoja twarz rozpromienieje. Można także stosować na makijaż dla poprawienia wyglądu i samopoczucia. Wieczorem, kiedy po upalnym dniu nie masz siły na nic, z wklepywaniem kremów włącznie – zamknij oczy, spryskaj twarz, szyję i śpij spokojnie. Balsam doskonale odżywi i odmłodzi Twoją skórę, a odprężająca woń geranium i neroli uspokoi Twoje sny.
Jednak przede wszystkim nie zapomnij zabrać ze sobą
magicznego balsamu, kiedy wyjeżdżasz na urlop!
Jeśli zrobisz to raz – będzie towarzyszył Twoim wyjazdom już zawsze.
Bo Magic Moisture Mist to kosmetyk, z którym trudno się rozstać…