Kosmetyki, które mogą przyprawić o łzy każdego chirurga plastyka

Jeden raz nałożyłam serum na twarz. Przychodzę do pracy, a koleżanki pytają, co tak ładnie dzisiaj wyglądasz? Czy to możliwe, że poprawa wyglądu następuje już po jednym zastosowaniu niebieskiego diamentu? – zwracają się nas klientki. Oczywiście,  takie uwagi pełne zachwytu dla nas to nic nowego. Ale powiedzmy sobie prawdę – mówimy o jednej z najbardziej udanych kolekcji odmładzającej na naszej planecie: Blue Diamond Collection. Serum Blue Diamond Concentrate, po którym od razu następuje poprawa kondycji skóry,  zdobyło  światową nagrodę jako najlepsze serum za 2015 rok. 

W kolekcji BLUE DIAMOND wykorzystano wszystkie najbardziej zaawansowane światowe technologie do poprawienia wyglądu cery: peptydy diamentowe, arabinogalaktyny,  „sztuczną skórę”, związek niezbędnych aminokwasów i miedzi. Każdy ze składników odpowiada potrzebom skóry na poziomie komórkowym tak, aby zapewnić możliwie najlepszy efekt.

Zdrowe komórki w sposób naturalny pokonują symptomy przedwczesnego starzenia, natomiast komórkom będącym już w „procesie starzenia” lub w uśpieniu, konieczne jest pobudzenie. I to upragnione przez Panie odmładzające  pobudzenie opracowali chemicy laboratorium Omorovicza. W połączeniu z ekskluzywnym Hydro Mineral Transference TM - opatentowanym systemem dostarczania minerałów  i know-how na wpompowanie w skórę  życiodajnego tlenu – kolekcja kosmetyków nie ma sobie równych.

Czas promocji: od 13 listopada do 20 grudnia 2017

Zawartość:

2x Blue Diamond
Eye Cream 2 ml - 280 zł

2x Blue Diamond
Concentrate 2 ml – 236zł

2x Blue Diamond
Super-Cream 2 ml – 132 zł


Wartość zestawu
Blue Diamond
648 zł

 
ZESTAW BLUE DIAMOND
Ja Cię odmładzam a Ty śpisz
Na dzień

Stosuj  na twarz i pod oczy 1/3 opakowania Blue Diamond Concentrate

Na noc

Stosuj  na twarz 1/3 opakowania Blue Diamond Super-Cream

Stosuj pod oczy 1/3 opakowania Blue Diamond Eye Cream