Jeśli jednym z Twoich życzeń do złotej rybki byłoby

„ Daj mi coś, żeby moja uroda powalała na kolana” – złota rybka sprezentowałaby Ci URODOWY DOPALACZ Omorovicza.

Dałaby Ci eliksir młodości, w postaci arcymistrzowskiego tlenu. Coś, co zadziała zawsze, bez względu na okoliczności, bez względu na to, jaką masz cerę. Bo złota rybka musi być skuteczna. Nie może pozwolić sobie na fuszerkę, tutaj od 200 lat załatwia się sprawy na najwyższym poziomie. Solidny, założony przez braci Grimm biznes spełnia życzenia wszystkie, nawet te niemożliwe.

Niewiele firm na świecie potrafi  wyprodukować tlen kosmetyczny,  zamknąć go w kremie i wprowadzić w głąb skóry.  Koncernowi Omorovicza  to się udało.  Jak zwykle diabeł śpi w … pieniądzach.  I to gigantycznych. Przeznaczonych na badania laboratoryjne, oczywiście.

W dniach 11.09.2017 - 16.10.2017

do zakupu

 OXYGEN BOOSTER

dołączamy

GRATIS

20 ml OMORESSENCE

 w cenie rynkowej

100zł

20 ML OMORESSENCE 

GRATIS!

Prezent dla Klientek Admireme

o wartości 100 zł

URODOWY DOPALACZ

Omorovicza

OXYGEN BOOSTER

-tlen w postaci ciekłego żelu. Już jedna aplikacja wystarczy, żeby tchnąć nowe życie w Twoją skórę na cały dzień. Można go dodać do każdego kremu lub serum. Ale kiedy wymieszasz go z odrobiną emulsji odmładzającej Omoressence i nałożysz na twarz – zamienia się w prawdziwą bombę odmładzającą. Stosuj rano, zaraz po oczyszczeniu twarzy, zawsze, kiedy potrzebujesz wyglądać zjawiskowo przez cały dzień.   

Omoressence

OMORESSENCE

Odmładzająca esencja stworzona do stosowania zaraz po oczyszczaniu. Zawiera składniki, które potęgują siłę kolagenu, poprawiają natychmiast elastyczność skóry i silnie wspomagają naturalny proces naprawczy. Ze względu na swoją siłę działania esencja zdobyła szerokie grono klientek i jest nazywana eliksirem młodości.