JESIENNI MISTRZOWIE URODY - Admireme

JESIENNI MISTRZOWIE URODY

Rewitalizacja dzienna i nocna

Chociaż działanie słońca na skórę twarzy poprawia jej odporność i maskuje niedoskonałości dając złudzenie, że opalanie nam służy – prawda jest taka, że po lecie wyglądamy gorzej niż przed urlopem.  Tworzy się zrogowaciały naskórek nieprzepuszczający  kosmetyków, nasila się łojotok, przebarwienia i popękane naczynka dochodzą do głosu i zawsze, bez względu na rodzaj cery, przybywa nam zmarszczek. Zanim wpadniesz w panikę , po prostu przeczytaj, jak pozbyć się niechcianych pamiątek po wakacjach. 

Od czego zacząć gruntowne jesienne porządki na twarzy?  Przede wszystkim  trzeba pozbyć się skorupy – twierdzy powstałej pod wpływem promieniowania słonecznego, która skutecznie broni dostępu odmładzających preparatów do głębszych warstw skóry.  W tym celu stosujemy peelingi, kwasy, nawilżanie i niwelujące zmarszczki antyoksydanty. Takiego remonty twarzy nie załatwi nam jeden kosmetyk. Dlatego przygotowaliśmy zestawy świetnie uzupełniających się rewitalizujących formuł na  dzień i na noc. Pamiętajmy jednak, że preparaty Omorovicza są niezwykle silne, to koncentraty zastępujące operacje plastyczne. Stosując je, można z powodzeniem zrezygnować z ostrzykiwania się botoksem czy wszywania pod oczy złotych nici. Wystarczy nałożyć na twarz niewielką ilość- efekt będzie widoczny już po 3 dniach a my będziemy cieszyć się długo z posiadania tego kosmetycznego cuda. 

Warto wiedzieć, że zestawy rewitalizujących kosmetyków Omorovicza na noc i na dzień zostały tak dobrane, aby poszczególne formuły uzupełniały się dając zwielokrotniony efekt, jakiego nigdy nie da pojedynczy kosmetyk. Wypracowanie unikalnych, niezwykle skutecznych technik umożliwiających transportowanie składników mineralnych w głąb skóry (HMT) poprzedziły lata badań noblowskiego laboratorium i milionowe wydatki. Zestawy tego typu stosowane są w najlepszych SPA na całym świecie, za dwie godziny pławienia się w Omoroviczowskim luksusie trzeba zapłacić od dwustu Euro w górę plus, co najmniej, pięćset Euro za nocleg w hotelu posiadającym takie SPA. My proponujemy rewitalizujące  zabiegi po nieporównywalnie mniejszej cenie, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zastosujemy rewitalizację nie jednorazowo, ale trzydzieści razy – opłacalność tej inwestycji to dla każdej kobiety wygrana w totolotka.

Poniżej podajemy recepturę na kolejność aplikowanych kosmetyków i częstotliwość ich stosowania w tygodniu. Taką wiedzę zdobywają terapeuci od kosmetyków podczas rygorystycznych szkoleń.

Zestaw do rewitalizacji dzienny i nocny znajdziesz w promocyjnej cenie w zakładce PROMOCJE  

Przy zakupie zestawu  rewitalizującego masz okazję nabyć nawilżający tonik

Queen of Hungary 149 zł z rabatem 50%  czyli za 74,50 zł.

REWITALIZACJA NOCNA:

1. krok: Refinig Facial Polisher  - peeling wulkaniczny będący jednocześnie  maską z  borowiny, owoców tropikalnych i zielonych alg – „szlifierka” i odżywianie na poziomie światowym. Usuwanie tego, co martwe, głębokie oczyszczanie. 

2. krok: Queen of Hungary Mist  - nawilżenie tonikiem ( jeśli nie masz toniku Omorovicza użyj jakiegokolwiek)


3. krok: Midnight radiance Mask   - delikatne złuszczanie kwasami, intensywne nawilżanie czerwonymi algami i leczenie uszkodzeń glukonianem miedzi - maska pełna odmładzających składników stosowania na noc , bez zmywania. Stosuj dwa razy w tygodniu.

4. krok: Daily Vit C – antyoksydant czyli walka ze zmarszczkami. Stosuj niewielką ilość przez 5 dni w tygodniu. Po kilku minutach, kiedy serum witaminowe się wchłonie – nałóż diamentowy wypełniacz zmarszczek: Blue Diamond Supercream

REWITALIZACJA DZIENNA:

1. krok: Cleansig Foam  – głębokie oczyszczenie, usunięcie toksyn, regulacja sebum, przygotowanie skóry na przyjęcie penetrującego w głąb nawilżenia. 

2. krok: Omorossence i Oxygen booster  – jedyna na świecie formuła tak silnie nawilżająca i dotleniająca skórę. Nalej odrobinę esencji na dłoń i dodaj jedną aplikację płynnego tlenu Oxygen booster.  Zamieszaj palcem i rozprowadź po całej twarzy. Nie ma na świecie firmy, która wyprodukowała wchłaniający się w głąb skóry ciekły tlen wiążący się idealnie z kompleksem aminokwasów esencji nawilżającej. Dokonał tego tylko koncern Omorovicza.

3. krok: Bleu Diamond Concentrate  – kiedy skóra wchłonie nawilżającą esencję i ciekły tlen – nałóż bardzo cienką warstwę  przebogatego diamentowego wypełniacza zmarszczek, który zdobył światową nagrodę jako najlepsze odmładzające serum na świecie.