JEDNA KROPELKA POD MAKIJAŻ I WYGLĄDAM ŚWIETNIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Chociaż Gold Flash Firming Serum zostało stworzone jako silny preparat naprawczy do stosowania na noc – kobiety szybko odkryły jego rozświetlającą potęgę pod makijażem i zaczęły stosować także na dzień. Mało jest na świecie tak wdzięcznych i mocnych preparatów!  Już po pierwszych aplikacjach skóra dostaje jedwabistej gładkości, zmarszczki się spłycają, a koloryt skóry poprawia się w takim stopniu, że wyglądasz  wręcz oszałamiająco.

Gold Flash Firming Serum w HICIE TYGODNIA z rabatem 10% !!!
i z dodatkowym prezentem o wartości 252 zł
Saszetki Instant Plumping

GOLD NIGHT DROPS  

TO GRATISOWY DODATEK DO HITU TYGODNIA

4 x 2 ml = 8 ml  WARTOŚĆ 252 zł

ZŁOTE KROPLE NA NOC 8 ml (4x2ml) - są tak bogate w odżywcze substancje, przede wszystkim w drobinki złota, że natychmiast podejmą pracę, która ma za zadanie regenerację, pobudzenie produkcji elastyny i namnożenie młodych komórek. Efektem jest wspaniała rewitalizacja skóry i wyraźne odmłodzenie. Z tego powodu hasłem promującym kosmetyk stało się „Gdzie są moje zmarszczki”. Serum jest silnym koncentratem, jedna saszetka wystarcza na 4 zastosowania, 8 ml to 16 dni kuracji.

Wystarczy jedna kropelka Gold Flash Firming Serum – jedna aplikacja, bo serum to silnie skoncentrowany preparat. Przyzwyczaiłaś się, do tego, że makijaż wygląda najlepiej zaraz po nałożeniu, a wciągu dnia „siada”?
Z jedną kropelką tego serum z godziny na godzinę będzie coraz lepiej. Przykryj je kremem nawilżającym, bo ciągnie już po kilku sekundach. To Twoja skóra się napina i zmarszczki! Nic dziwnego, że preparat znalazł szybko zwolenniczki wśród modelek, jako idealne poprawienie cery przed wybiegiem. Czy wiesz, że Omorovicza poprawia wygląd modelek podczas FASION WEEK – największego wydarzenia modowego na świecie? Zanim wirtuozi od artystycznego design rzucą się z pędzlami na twarz modelki – idealnego, zdrowego wyglądu nadają formuły Omorovicza. Gold Flash Firming Serum jest obowiązkowym podkładem takiego światowego makijażu.