A MOŻE BY TAK KILKA KROPLI BOTOKSU PRZED MAKIJAŻEM?

Zmagasz się z problemem zaczerwienienia twarzy po porannym umyciu lub po prysznicu? A szczególnie przeszkadza Ci jej rozpalony, intensywny kolor, kiedy umyjesz głowę? Mamy cudowny specyfik, który nie tylko przywróci Twojej skórze prawidłowy fizjologiczny stan i doprowadzi do równowagi, ale podziała jak eliksir piękna. Twarz będzie wypoczęta i odmłodzona w zaledwie kilka minut! Bo esencja Omorovicza została stworzona nie tylko „do gaszenia pożarów” cery problematycznej, ale przede wszystkim jako preparat błyskawicznie upiększający dla cery zdrowej.

O essencji Omorovicza mówi się, że jest odpowiedzią na błagania kobiet o preparat, który przywróci skórze wilgoć, a co za tym idzie - młodzieńczy wygląd. Czy wprowadzenie takiego preparatu  do codziennej  porannej rutyny było kiedykolwiek brane pod uwagę?  Nie, nikt tego wcześniej nie wymyślił. Jednak wystarczy wypróbować raz i trudno już się bez niego obejść.  Te kilka kropli esencji, które niczym zastrzyk botoksu utrzymają doskonały wygląd twarzy przez  cały dzień,  uzależnia. Szczególnie te kobiety, które chcą wyglądać pięknie o każdej porze dnia.

Omoressence

Po oczyszczeniu twarzy nanieś kilka kropli  na skórę nie omijając okolic oczu, delikatnie wklep. Odczekaj chwilę aż esencja  się wchłonie. Jeśli zastosujesz teraz serum – jego działanie będzie trzykrotnie spotęgowane.  Widoczny efekt osiągniesz natychmiast.

Wypróbuj działanie

Omoressence

z Blue Diamond Concentrate-

najlepszym serum na świecie!

W listopadzie

do zakupu

 Omoressence

dołączamy

GRATIS

10 ml Blue Diamond Concentrate

 o wartości

596 zł